• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

VPS z Windowsem - BotBox

Joined
Jun 16, 2008
Messages
626
Reaction score
3
Location
Gdańsk, Ustka
Pierwsze 2 osoby, które zadzwonią do mnie na skype: l3a-aa4 otrzymają DARMOWY dostęp do mojego VPS (VirtualBox na porządnym dedyku) z Windowsem.

VM jest skonfigurowany pod mocne oranie na bocie (tj. skonfigurowana grafika, ciągnie 50FPS bez większych oporów - ale oczywiście bocika stawiamy na FPS10). Do tej pory przez tydzień wykoksałem 23lv knighta ze skillami 69/64. W tej chwili mam tam 0 staminy, więc nie będę z VM korzystał przez kolejny tydzień.

Za darmo? Tak. No ewentualnie dogadamy się na skype :p.
Keylogger? Nie. Jak coś to mogę tam windę przeinstalować (15 minut?).

Dostęp do VM przez TeamViewera (ze stałym hasłem i stałym identyfikatorem).

Kto pierwszy ten lepszy ;). Aha, odbieram tylko telefony ;P. Nie masz mic, masz pecha :D.
 
Ty kurwa koleś, nie wiem czy wiesz ale dzwonienie na Skype jest darmowe (skype-skype*).

e?

Tym bardziej bardzo ciekawe jak mam ci podjebać 10zł z konta na którym masz 0zł (na 99% masz 0zł). No do prawdy ciekawe. Fascynujące! Oświeć mnie jak!
 
Kto pierwszy ten lepszy . Aha, odbieram tylko telefony ;P. Nie masz mic, masz pecha .
Dobrze rozumiem Nie masz nic , masz pecha? czyli o co tu chodzi o kase?:]
Skype nie zawsze jest darmowy :p , ale rozjaśni mi to co napisałeś w ost. linijce :p
 
Dobrze rozumiem Nie masz nic , masz pecha? czyli o co tu chodzi o kase?:]
Skype nie zawsze jest darmowy :p , ale rozjaśni mi to co napisałeś w ost. linijce :p

Może chodzi o to że o nic nie chodzi, tak wiem, trudno czasami na to wpaść jak ktoś coś robi nie dla kasy. Życzę powodzenia w poszukiwaniu chętnych, ja nie jestem w potrzebie więc zostawię tę zabawę innym.
 
Dobrze rozumiem Nie masz nic , masz pecha? czyli o co tu chodzi o kase?:]
Skype nie zawsze jest darmowy :p , ale rozjaśni mi to co napisałeś w ost. linijce :p
Gwoli sprostowania odbieram telefony na skype, czyli po prostu rozmowa skype-skype. Może inaczej - odbieram tylko połączenia głosowe na skype.

Wszystko w 100% darmowe. Trudno widać w to uwierzyć :).

@edit
mic = mikrofon
 
Back
Top