• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Vps

Dix37

New Member
Joined
Feb 16, 2012
Messages
19
Reaction score
0
Witajcie,
myślę nad zamówieniem tego VPSa https://hosteam.pl/serwery-vps/openvz/ POWER.
I pytanie jest następujące ile udzwignie on osób tak około bez lagów na real mapie 140mb?
Dzięki za odpowiedz jak co :)

- - - Updated - - -

Bardziej mnie interesowało by CPU przy np. 300 graczach, jak to będzie wyglądać?
 
Wow serio? A przypadkiem KVM nie generuje większego narzutu wirtualizacji?
 
Wg. mnie 200-250 powinien udźwignąć bez lagów. Kiedyś TFS obsługiwał tylko 1 rdzeń procesora (i chyba to się nie zmieniło) więc dostajesz 1,9GHz na serwer. I w dodatku z VPS'a co może być problemem w godzinach szczytu bo w końcu to maszyna współdzielona. Będzie trochę od szczęścia zależało kogo dostaniesz na swojej maszynie. Do Real Mapy polecam raczej kupić dedyka
 
Do 300 osób powinien wyciągnąć przy częstych resetach, poproś o zwiększenie limitów beancounter'a jak będziesz kupował na wirtualce openvz.
 
Hosteam na pewno oferuje testowe vpsy, poproś ich o tego vps'a na kilka dni, sprawdź i po problemie =) Na zużycie ramu składa się wiele rzeczy, nie tylko mapa więc teoretycznie ciężko powiedzieć.
 
Miły Pan z obsługi wysłał mi takowego emaila jak zapytałem o 4 dni testów vps.

Witam

Proszę złożyć zamówienie przez strone i w uwagach wpisać, że chciałby Pan usługe na testy. Usługa zostanie aktywowana na 4 dni testów, po tym
czasie należy opłacić usługę albo wygaśnie automatycznie.

Pozdrawiam / Regards

Tak wieć nic tylko brać i sprawdzać!
 
Last edited:

Tylko dlatego, że lanceq ma coś z tym wspólnego, tak? Jeśli chodzi o hosting www i support to oceniam na 5/5 (vps ani dedyka od nich jeszcze nie brałem, ale przypuszczam, że podczas ataków stosują podobną strategię jak biznes-host).
 
Mam tam testowego VPS za 25zł na testy i JEZUS MARIA, na vpsa czekałem 10h w dzien roboczy w nromalnych godzinach napisałem wiadomość "Czy mam jeszcze długo czekać" Admin mi odpisał, jeszcze chwilke (która trwała pare godzin, hehe) i proszę z kulturą, no ja pierdole...
Awarie są bardzo, bardzo często po kilka godzin, suport nie wiem bo nie pytałem, ale tragnicznie. Ale co do cenn to mają bardzo niskie.
Teraz coś gdzieś przenoszą, zobaczymy co z tego będzie, he he he
 
Było zadzwonić :)

Oferujemy najbardziej budżetową ofertę jaka istnieje w Polszy, policzcie sobie czy opłaty na rok się w ogóle zwracają i pozamykajcie mordki zawistne Polaczki.
 
Last edited by a moderator:
Ja ze swojej strony również polecam mintshost.pl. Ostatnio za to, że czekałem około 2 dni na aktywację serwera www dostałem 8 dni gratis.
 
Miły Pan z obsługi wysłał mi takowego emaila jak zapytałem o 4 dni testów vps.



Tak wieć nic tylko brać i sprawdzać!

Dokładnie też tak zrobiłem, 0 odzewu ze strony hosteamu, tylko przypominajka ze spamem, aby uregulować płatność ;)
 
Tylko dlatego, że lanceq ma coś z tym wspólnego, tak? Jeśli chodzi o hosting www i support to oceniam na 5/5 (vps ani dedyka od nich jeszcze nie brałem, ale przypuszczam, że podczas ataków stosują podobną strategię jak biznes-host).

nie dla tego że chciałem mieć kolejnego posta - osobiście nic nie mam do niego ; )
 
Back
Top