• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

W imieniu zbanowanych...

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
D

Deleted member 148307

Guest
Witam,
od razu na wstępie napiszę drogi Don Daniello, że ten temat nie ma na celu nikogo obrażać (zwłaszcza moderacji PB) a jedynie dać Ci do zrozumienia, że bany za potyczki słowne i ostrzejsze dyskusje nie mają sensu, rozumiem zbanować jakiegoś idiotę który nie robi nic innego niż flejmuje i trolluje, ale dajmy tu na przykład Donaja, Aziego i Semiego, ostatnimi czasy została zbanowała 1/5 użytkowników czynnie odwiedzających PB. Semi, lekko zidiociały ale potrafił pomóc, czasami błyskotliwa riposta, Azi trochę niezrównoważony, jest jednym z najstarszych użytkowników PB z niemałą wiedzą tak samo potrafi coś napisać ale nie żeby kogoś obrażać a dla żartów no i Donaj kiedyś za nim nie przepadałem dlatego niektórzy mogą się zdziwić że piszę w jego imieniu ale z tego co widzę banujesz go tylko za dyskusje z innym użytkownikiem który też został zbanowany, i bynajmniej taka dyskusja nie zasługuje na bana, boli mnie to tym bardziej dlatego że zostałem potraktowany kiedyś tak samo przez innego moderatora z PB.

Ja rozumiem że chcesz mieć porządek na tym boardzie ale banując takie osoby jest więcej minusów niż plusów, po raz kolejny ja Ci napiszę że to jest internet i traktujesz go zbyt rygorystycznie, nie chce Ci robić wyrzutów po raz setny za to jak ja zostałem potraktowany przez Ciebie i Sammego i że Elf jako jedyny mnie poznał od normalnej strony a nie flejmującego trolla jaki to obraz zrobiła mi pewna wyżej postawiona osoba na tym forum.

Z tematu na temat okraja się grono bardzo fajnych osób, wiem że niektórzy wrócą pod innym nickiem po 5 minutach ale jak kolejny raz zamierzasz zbanować osobę która jakoś czynnie udziela się na forum, a swoich racji bronii w dyskusji to się zastanów 10 razy jak będziesz chciał kogoś zbanować.

Jeżeli uznasz ten temat za prowokacje to lepiej zamknij ten board...
 
tak grzecznie napisane, że aż z niecierpliwością czekam czy dON dANIELO tak poprostu to wywali jak inne tematy (w innych były ostre słowa, fakt)

ciekawe, że np. samme o ile dawał bany za błachostki czy głupie teksty to i tak 'słuszniej' niż
don danielo

szczerze to tego nie rozumiem, bo jest różnica, dać za głupi tekst infra, ale dać 4ever bana to znaczy, że masz jakieś problemy i nie masz dystansu do siebie
 
Kiedyś na TORGu były takie czystki w dziale o OTS - proponuje zobaczyć jak teraz ten dział wygląda. A był niesamowicie prężny, wtedy jedyny taki w Polsce.
 
Don to jeszcze od czasu to czasu odpisał na prv, za co ban, lub próbował wyjaśnić sytuację z innymi moderatorami. Jedyna osoba, która już dawno powinna wylecieć z supportu, ostatnio wyjątkowo cicho siedzi to Samme. A dlaczego, to już większość z was wie.

Od sammego swojego czasu, jeśli nawet nie łamałem regulaminu to dostawałem notki(za sprawy prywatne, nie mówiąc już o kontach zbanowanych - wszystkie przez niego) ...
 
Jeśli ktoś nie stosuje się do regulaminu ogólnego oraz tego, który dotyczy dany dział wtedy zostaje odpowiednio ukarany.
Gdzie tutaj jest problem?
 
Lanceq, to ja zbanowałem Seminariego, a dlaczego to już chyba sam powinieneś wiedzieć... troll, troll i jeszcze raz troll.

Don to jeszcze od czasu to czasu odpisał na prv, za co ban, lub próbował wyjaśnić sytuację z innymi moderatorami. Jedyna osoba, która już dawno powinna wylecieć z supportu, ostatnio wyjątkowo cicho siedzi to Samme. A dlaczego, to już większość z was wie.

Od sammego swojego czasu, jeśli nawet nie łamałem regulaminu to dostawałem notki(za sprawy prywatne, nie mówiąc już o kontach zbanowanych - wszystkie przez niego) ...

Oj, takich jak Ty są tysiące... Podaj konkrety, bo:

1) Nigdy nie zaniechałem odpisania na wiadomość o powodzie banicji;
2) Zawsze w komentarzu do banana pisałem powód;
3) Swoją drogą... już nam opisałeś swoją osobę jak i swoją wartość - jesteś bezcenny, bo ktoś wartościowy nie przyznał by się że ma się kilka zbanowanych kont... Jeśli coś wg. Ciebie zrobiłem nie tak no to proszę odwiedzić dział Feedback i tyle w temacie... a nie wycierasz gębę w mój nick. I założe się, że wszystkie bany były słuszne ale cóż, w końcu jesteś polakiem ;) - to chyba jedyny słuszny argument na Twoje zachowanie. Już nawet nie chce mi się sprawdzać kim tak naprawdę jesteś, w sumie to nie interesuje mnie to.

Kiedyś na TORGu były takie czystki w dziale o OTS - proponuje zobaczyć jak teraz ten dział wygląda. A był niesamowicie prężny, wtedy jedyny taki w Polsce.

Kiedyś. Kiedyś to tutaj było tyle samo ludu co teraz, tylko leciało po kilka skarg dziennie do Talaturena odnośnie sytuacji w tym dziale. Kiedyś była inna OpenTibia, inna społeczność, a teraz jest mniej szacunku do drugiej osoby.. ponieważ wszystko kręci się w okół kasy, a Gesior to zapoczątkował. A jeśli mówić o TORG'u to nic dziwnego przecież, że działy OTS popadały - ludzie idą tam, gdzie coś dostaną - swego czasu TORG był popularny z racji tego że: był wtedy bardzo rozpopularyzowany m. in. przez Killavus'a i jego DeadTouch... później przestali to aktualizować, przestali się zajmować... do tego doszedł wiecznie aktualizowany TFS i ludzie się rozchodzili. :)


-------------------------------------

Zamykam do czasu przeczytania tego przez DD ponieważ zaczniecie spamować na 10 stron, a jak wiadomo, że ukarany zawsze ma jakieś pretensje. Jeśli Don będzie chciał to otworzy. I proszę nie traktować tego jako ucieczkę od tematu - Lanceq kieruje swoją wypowiedź głównie do Dona/moderatorów PB, więc niech Don dostarczy mu odpowiedź.

Pozdrawiam.
 
Ładny temat to odpowiem.

Wnioskuję, że pytanie brzmi, dlaczego teraz tak łatwo dostać od razu bana a nie infrakcję lub cokolwiek innego. Otóż dlatego:

Jakiś czas temu dawaliśmy infrakcje (Ja, Samme, no i wszyscy inni z Staffu). I nadal dajemy. Kwestia taka, ze Wy się nie zmieniacie. Nie dociera, że np. trollowanie jest niemile widzianie. Głupi komentarz, mimo że wydaje się wam błyskotliwy - zaśmieca miejsce zajmując 1/10 strony.

Weźmy przykład. Widzimy taki temat jak ten, który teraz czytamy. Jest ok. Lanceq (który mimo wszystkich złych rzeczy jakich o nim widziałem i słyszałem, aczkolwiek i dobrych też, bo sam z nim rozmawiałem trochę) potrafił zmusić mózgownicę do pracy i napisać temat, taki jak ten kulturalnie - dlatego odpowiem. Jakoś nie dostał teraz bana, i 549 infrakcji (lub inny numer, nie liczyłem).

A teraz czytamy temat i się marszczymy, bo widzimy pierwszego błazna:
2012-12-06_20-52-41_s4w9.png


I co zatem zrobimy? Damy mu infrakcję? Sprawdźmy co o tym sądzą inni moderatorzy:
2012-12-06_20-55-32_C152.png

No pochlebnej opinii o oni o nim nie mają, a 3 strony infrakcji to na PB na jednego użytkownika nie jest zawrotna liczba, są tacy co mają OSIEM!

No ale właśnie, znając tego osobnika wiemy, że nie raz był banowany, a banów w historii infrakcji nie widzimy. Ale sprawdźmy może ile on kont ma :)
Patrzymy... i znaleźliśmy 3 inne konta, jedno wiecznie zbanowane, dwa inne typowo "zaneriowo-spamerowe" - chyba banan wygasł.

I co teraz zrobimy? Nadal chcemy dać infrakcję? Zmarnować kilka minut, wpisywać po raz 50 temu użytkownikowi ten sam powód, którego nie zrozumiał przez ostatnie 15 infrakcji?

No nie... taki ktoś wykorzystał już swój limit szans i dostanie bana. Za to akurat nie na zawsze, ale na 2 tygodnie. Jednak bardzo nie chcemy go już nigdy zobaczyć.

A teraz pomyślmy sobie o innych użytkownikach, takich jak to ostatnio spamowali... jakiś Azi czy inny (już nie pamiętam tych wszystkich odmian nicków na wszystkich kontach).
- mają na koncie XX (duża liczba) infrakcji... nic
- byli banowani wiele razy... nic

Tacy ludzie, jak napiszą jednego głupiego posta... dostają bana na zawsze, a często konto z którego piszą ma 3 posty. No i wracają pod nowym nickiem, aby napisać kolejnego trollującoflejmującego posta pięknym językiem. No i znowu ban od razu (a nawet na wszystkie konta osobnika). No bo chyba nie liczycie na to, że będziecie od nowa dostawać ostrzeżenia, później infrakcje, 3 dni bana, 7 dni, miesiąc itd? No ale to też chyba nie dotarło, więc skończyło się IP banem. I każde następne konto od razu dostanie bana na zawsze, nic nie pomogą żale, że to "pierwsze" przewinienie.

Dodam, że jeśli ktoś wraca pod zmienionym nickiem to:
a) nie jest dobrym pomysłem pisanie tego samego lub przyznawanie się do starego konta
b) nawet mając milion kont zbanowanych, jeśli się będzie zachowywać kulturalnie, to nawet nikt z nas nie sprawdzi czy to nie jest konto numer XXXX tej samej osoby
c) trzeba myśleć co się pisze, bo bardzo łatwo znaleźć podobieństwo
d) jeśli nie odkryjemy powiązania ze starym kontem, to nie zostanie znowu zbanowane tylko jest kolejna szansa. Ale nie jest dobrym pomysłem trollowanie od pierwszego postu.
e) im mniej postów na koncie, tym kara większa od początku - właśnie dlatego, że po ilości postów i infrakcjach na koncie, widać jak ktoś dba o swoje konto i kulturę


I te bany będą tak leciały aż nie przestaniecie błaznować.
 
@dON dAnIeLLo
Ładną sypnąłeś tutaj demagogią a teraz skonfrontujmy ją z rzeczywistością (na zaledwie tylko 1 sytuacji) bo chyba nie myślisz że tutaj każdy ma problemy z myśleniem? Od razu mówię że robię screenshot tego posta i jakby co dam go xinnowi bo widziałem że z jego posta już nie usunąłeś linka do tych które skasowałeś i tak naprawdę nie były one wywowałane żadną awersją do Twojej osoby a raczej uzasadnionym podsumowaniem tego co napisałeś i jak poprowadziłeś dyskusje w temacie o enemii. Mowa tu oczywiście o tym bełkocie na temat wielkości liter w Twojej ksywce i teraz odpowiedz mi na takie pytania ale wcześniej kilka danych:

To jest nazwa tematu: "Enemia.eu - Spoof ------ DOWODY nie do podrobienia."
To jest Twój post i tylko taka treść w nim jest zawarta: http://otland.net/f28/enemia-eu-spoof-dowody-nie-do-podrobienia-170982/index15.html#post1696133
To jest punkt regulaminu PB: "Zabroniony jest tzw. off-topic. Jeżeli piszesz post w odpowiedzi na czyjś temat, upewnij się, że post jest zgodny z tematem."

To są skasowane posty z czego 2 osoby o oczywiście 0 reputacji mogłeś sobie na spokojnie zbanować bo i tak są pionkami ale Scooty to już trochę lipa nie?:
http://i46.tinypic.com/zy5ztg.jpg

Tak więc teraz zabawimy się w ocenę tych banów:)
1 post jest oczywiście dosyć ofensywny i nazwanie Ciebie kretynem kwalifikuje się do bana ale zakładam że dałeś bana na zawsze a post jest tylko ofensywną odpowiedzią na Twoje trollowanie tematu (sprawiedliwie?)
2 post nic nie stwierdza (no kompleksy ale nie oszukujmy sie jaki to powód do banowania) regulamin jasno mówi o stwierdzeniu a nie przypuszczeniu/domniemaniu co miało miejsce w tym poście jeśli chodzi o jego treść. Zakladam że ban na zawsze (sprawiedliwie?)
3 post to już jest rzeczowy argument na temat literek i w sumie wystarczyła edycja polegająca na usunięciu obrazka natomiast Ty postanowiłeś go skasować bo jednak w pewnym sensie wytyka Ci Twoją hipokryzję. Przecież wulgarny obrazek tam był i co?
"Zabronione jest pisanie postów obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich oraz gróźb." (bez bana, sprawiedliwie?)

Co więcej nie usunąłeś swojego posta który łamie regulamin a robisz z siebie tutaj w tym temacie strażnika teksasu i myślisz że długim ładnym tekstem zakrzywisz rzeczywistość. Jeśli skasujesz mój post to napisz dlaczego bo nie złamałem nim żadnego punktu regulaminu a obrazek wkleiłem ponieważ nie zabrania on mi dodać do mojego wpisu takowego i nie zawiera on nic obraźliwego.

Donatello_donatello_splinter_32179060_249_400.png


I te bany będą tak leciały aż nie przestaniecie błaznować.
Zróbmy orbitę i wróćmy do Twojego posta w temacie o Enemii na temat wielkości liter w nicku pisanym (o ironio!) przez osobę która sama na to nie zwraca uwagi zatem jest to nieistotne dla niej a liczy się przede wszystkim treść i argumenty o czym Ty zdaje się zapomniałeś:) To zdanie mógłbym zinterpretować mniej więcej jako "My możemy a Wy nie" ale to jest tylko moja własna interpretacja którą zostawiam Tobie jak i każdemu komu chciało się to czytać do przeanalizowania i wyciągnięcia wniosków.

Miłego dnia:)
 
Donaj to pizda dwulicowa i tyle

co to ma do tematu?xd

#temat

nie rozumiem czemu usunąłeś post scootiego, naprawdę straszne, że dał obrazek, który jak najbardziej pasuje do tamtej dyskusji

nie rozumiem też czemu aziemu dałeś 4ever bana za jego post, bo po za fragmentem "[...] jesteś rudy? gruby?..." to jego wypowiedź była tylko jego opinią, do której też się przychylam, "[...] że jesteś zakompleksionym typem..."
 
Jeśli ktoś nie stosuje się do regulaminu ogólnego oraz tego, który dotyczy dany dział wtedy zostaje odpowiednio ukarany.
Gdzie tutaj jest problem?

Jesteś tu stanowczo za krótko żeby zrozumieć ten temat i całe oburzenie użytkowników.


Lanceq, to ja zbanowałem Seminariego, a dlaczego to już chyba sam powinieneś wiedzieć... troll, troll i jeszcze raz troll.

Tutaj odpowiem screenem:

20121206194705311.png


Dodatkowo jak już pisałem wyżej, Semi pomagał wszystkim nawet kompletnym idiotą którzy nie umieli splecić pytania w LUA, to że co kilka postów dodał "coś od siebie" to raczej żaden problem w zamian za jego pomoc. Kompletnie nie rozumiem co Ci przeszkadzały jego posty skoro i tak rzadko Nas odwiedzasz.

Kiedyś. Kiedyś to tutaj było tyle samo ludu co teraz, tylko leciało po kilka skarg dziennie do Talaturena odnośnie sytuacji w tym dziale.

Dobrze pamiętam te czasy, ale przechodzenie ze skrajności w skrajność to nie jest najlepszy pomysł zwłaszcza że odbija się to na Naszej społeczności.

-------------------------------------
Zamykam do czasu przeczytania tego przez DD ponieważ zaczniecie spamować na 10 stron

Zamykam ten temat bo spam, spamem nazywasz dyskusje o boardzie przeprowadzoną w grzeczny sposób? Boje się zapytać czego nie uważasz za spam. A że wyszło by z tego 10 stron to już nie Nasz kłopot, My piszemy, Wy moderujecie. Proste ? Proste.


a jak wiadomo, że ukarany zawsze ma jakieś pretensje.

Ukarany? Nawet już nie pamiętam kiedy dostałem jakąś infrakcje, piszę po prostu bo nie podoba mi się sytuacja tutaj.


Jeśli Don będzie chciał to otworzy. I proszę nie traktować tego jako ucieczkę od tematu - Lanceq kieruje swoją wypowiedź głównie do Dona/moderatorów PB, więc niech Don dostarczy mu odpowiedź.

Temat jest kierowany głównie do moderacji PB jak i do jego społeczności, kim bylibyście bez społeczności? Czyje posty byście usuwali? Kogo banowali? No właśnie. Ucieczka od tematu? Ja to bardziej odbieram jako "Mam wywalone, zamknę sobie bo zły lanceq anarchie robi przeciwko totalitarnej ale jednakowo jak dobrze pełniącej swoje obowiązki władzy, spalić go i zamknąć temat, jak Bondowi się będzie chciało to odpisze i otworzy".


Jakiś czas temu dawaliśmy infrakcje (Ja, Samme, no i wszyscy inni z Staffu). I nadal dajemy. Kwestia taka, ze Wy się nie zmieniacie. Nie dociera, że np. trollowanie jest niemile widzianie. Głupi komentarz, mimo że wydaje się wam błyskotliwy - zaśmieca miejsce zajmując 1/10 strony.

Po raz kolejny chciałbym Ci zwrócić uwagę, że traktujesz ten board zbyt rygorystycznie i to nie jest jedynie moje zdanie, zauważyłem że bardzo lubisz wrzucać wszystko co Ci się nie podoba do jednego worka z przypinką TROLLING, wiem że tak wygodniej ale niektórym to naprawdę przeszkadza.

Weźmy przykład. Widzimy taki temat jak ten, który teraz czytamy. Jest ok. Lanceq (który mimo wszystkich złych rzeczy jakich o nim widziałem i słyszałem, aczkolwiek i dobrych też, bo sam z nim rozmawiałem trochę) potrafił zmusić mózgownicę do pracy i napisać temat, taki jak ten kulturalnie - dlatego odpowiem. Jakoś nie dostał teraz bana, i 549 infrakcji (lub inny numer, nie liczyłem).

Ależ Wasza Królewska Mość, wiedziałem gdyby w temacie była chociaż kropelka ironii do Twojego Majestatu to topic by zniknął szybciej niż TU-154 wybuchł od dynamitu, chwała Ci Panie że nie usunąłeś go. Niech żyje!

są tacy co mają OSIEM!

Jeśli jest to przytyk do mnie to mogę się założyć że 2/3 z tych infrakcji jest nie słusznych o czym Ci już kiedyś chyba wspominałem i to nie raz.

Może odwróćmy role, żeby Ci udowodnić jak bardzo Was nie obchodzi regulamin przez Was stworzony jakiś czas temu zreportowałem kilkanaście postów Samme które nie były zgodne z którymś z punktów regulaminu, za które spokojnie wbił by 2-3 strony infrakcji gdyby nie ranga. Kiedy Ci to napisałem dostałem mniejwięcej taką odpowiedź "Ja nawet nie sprawdzam reportów, reporty wyświetlają się wszystkim moderatorom", co mnie kompletnie rozbawiło bo jak wiadomo żeby zrozumieć kontekst postów dokładnie ktoś musi bardzo dobrze znać język Polski, więc kto miał to sprawdzić ? Funkcje moderatorów pełnisz Ty oraz Samme, nie liczę Elfa bo on jest tu głównie dla samej idei tworzenia TFS'a ranga jak i uprawnienia go mało obchodzą. Więc to tak jakbyś mi napisał że Samme sam przejrzy reporty na siebie, wybacz ale jak można tak olewać swoje obowiązki ? Byłeś jedyną osobą która mogła te reporty ocenić i przekazać informacje dalej do Tala.
Dalej czekam na rozwiązanie tej sprawy.

A teraz pomyślmy sobie o innych użytkownikach, takich jak to ostatnio spamowali... jakiś Azi czy inny (już nie pamiętam tych wszystkich odmian nicków na wszystkich kontach).
- mają na koncie XX (duża liczba) infrakcji... nic
- byli banowani wiele razy... nic

Tacy ludzie, jak napiszą jednego głupiego posta... dostają bana na zawsze, a często konto z którego piszą ma 3 posty. No i wracają pod nowym nickiem, aby napisać kolejnego trollującoflejmującego posta pięknym językiem. No i znowu ban od razu (a nawet na wszystkie konta osobnika). No bo chyba nie liczycie na to, że będziecie od nowa dostawać ostrzeżenia, później infrakcje, 3 dni bana, 7 dni, miesiąc itd? No ale to też chyba nie dotarło, więc skończyło się IP banem. I każde następne konto od razu dostanie bana na zawsze, nic nie pomogą żale, że to "pierwsze" przewinienie.

Wybacz ale się nie zgodze co do Aziego, chyba Cie po prostu zabolało że zwrócił uwagę na Twoje lekko przerośnięte ego, wybacz ale nie tylko on zauważył że masz za wysokie mniemanie o sobie nawet jak na internet, nie mówię tego jako hejter, troll, wstawsobietucoś, ale jako użytkownik owej społeczności. Co do "postów pisanych pięknym językiem" to jeżeli takowy post nie ma żadnych treści do przekazania poza "Ty Kur..." itp. to jak najbardziej się zgodzę, tylko że niestety jeżeli chodzi o kary na PB to nawet czasami za lekkie docinki potrafisz dać infrakcje, nie tylko Ty.

[/B]e) im mniej postów na koncie, tym kara większa od początku - właśnie dlatego, że po ilości postów i infrakcjach na koncie, widać jak ktoś dba o swoje konto i kulturę

Problem w tym że dajecie bany, infrakcje jak Wam wygodnie i nie wmawiaj mi że tak nie jest.

I te bany będą tak leciały aż nie przestaniecie błaznować.

Kto tu właściwie błaznuje ? Gdybyś miał się stosować do regulaminu który stworzyliście 90% tematów na PB zostało by zamkniętych a wszyscy użytkownicy już dawno zbanowani tak samo jak i moderatorzy.
 
http://otland.net/f28/reklamy-gugl-172909/index2.html#post1678322

Taki mały przykład(pierwszy lepszy), moderator powinien dawać przykład? jeśli ktoś nie chciał się w tym temacie wypowiadać, to tego nie robił. A tak po za tym, jeśli moderator powinien dawać przykład to wystarczyło by słowo zamykam, a nie wjazd na użytkownika PB za durny temat.

Takich postów Samme jest mnóstwo, ma moda więc kto mu zabroni, piszę co chcę, nie jest karany.

Owszem, może i czasem sobie zrobiliśmy spam w temacie, czasami pisząc zupełnie nie na temat, ale to jest forum.

http://otland.net/f28/nasza-twa-rczoa-ae-produkcje-filmowe-163482/index7.html#post1637531

Drugi przykład, może nic nadzwyczajnego ale post nie na temat. Nam już byście notke dali i post usunęli.

Donaj to pizda dwulicowa i tyle


Z Tobą już dawno skończyłem, udowodniłeś sam sobie w swoich tematach, że jesteś bezmózgim debilem. Spinaj się, spinaj bo Ci do czasu pomagałem z kosmosem i crashami, a później zostałeś na lodzie i serwer upadł :)

Samme, nie banowałeś mnie za prv wiadomości? :) wkleiłem Ci rozmowę z Tobą na gg jak mi pisałeś "ze masz udziały w redtube", jeszcze w ten sam dzień ban dożywotni. Nie wiem, możliwe że przejrzałeś wszystkie moje posty i znalazłeś jakiś łamiący regulamin żeby mi dać bana. Też masz dużo za uszami, przypomnieć Ci jak oferowałeś mi kupno karamy wara, unitedots, narvii i paru innych serwerów? podobno hackerów tutaj nie akceptujemy? :)

Tak na marginesie, nie będę zaganiać, ale jak ruszył ARTHAS(około miesiąca temu), zabiłem jednego z moderatorów po czym dostałem wiadomość że ma moderatora na otland, podał mi moje IP i groził botnetem. Nie będę tutaj wymieniać nicków, napisałem mu że wrzucę screena na otland, to mnie ubłagał żebym tego nie robił i dał mi pacca na 7 dni.
 
Last edited:
http://otland.net/f28/reklamy-gugl-172909/index2.html#post1678322

Taki mały przykład(pierwszy lepszy), moderator powinien dawać przykład? jeśli ktoś nie chciał się w tym temacie wypowiadać, to tego nie robił. A tak po za tym, jeśli moderator powinien dawać przykład to wystarczyło by słowo zamykam, a nie wjazd na użytkownika PB za durny temat.

Takich postów Samme jest mnóstwo, ma moda więc kto mu zabroni, piszę co chcę, nie jest karany.

Owszem, może i czasem sobie zrobiliśmy spam w temacie, czasami pisząc zupełnie nie na temat, ale to jest forum.

akurat np. ja w tym poście nie widzę wielkiego zła, ale fakt jakby inna osoba to napisała to może by dostała infra

lepiej na więcej pozwolić niż każdego karać, bo to jest tak głupie jak pomysł "komisji do spraw języka nienawiści"
 
Tak na marginesie, nie będę zaganiać, ale jak ruszył ARTHAS(około miesiąca temu), zabiłem jednego z moderatorów po czym dostałem wiadomość że ma moderatora na otland, podał mi moje IP i groził botnetem. Nie będę tutaj wymieniać nicków, napisałem mu że wrzucę screena na otland, to mnie ubłagał żebym tego nie robił i dał mi pacca na 7 dni.
No to zdecyduj się po co to piszesz, bo albo "zaganiasz", albo zamilcz.
 
No to zdecyduj się po co to piszesz, bo albo "zaganiasz", albo zamilcz.

Ty mojego posta który specjalnie dla Ciebie napisałem nie zauważyłeś czy najłatwiej po prostu pominąć za trudną sprawę? Z tego co widzę lubisz się dużo opisać ale na konkretne argumenty cicho sza bo jeszcze się skompromitujesz a urażone ego najłatwiej zrehabilitować sobie banem na zawsze? Widzę że wolisz udawać niewidomego a od xinna już wymagałeś by sprostowywał takie zarzuty jak "3-dniowy złodziej":) To jak mogę liczyć na odpowiedź bo zgodnie z regulaminem za 24-godziny ponowię to pytanie bo mi wolno?:)



HELOOOOOOOOOOŁ?
 
To jak mogę liczyć na odpowiedź bo zgodnie z regulaminem za 24-godziny ponowię to pytanie bo mi wolno?:)

Nie wiem gdzie taki regulamin znalazłeś, bo tutaj takiego nie ma. Odpowiedzi masz w pierwszym moim poście w tym temacie.
 
Nie wiem gdzie taki regulamin znalazłeś, bo tutaj takiego nie ma. Odpowiedzi masz w pierwszym moim poście w tym temacie.

W pierwszym poście znajduje się teoria a w drugim argumenty oparte o praktykę i mógłbyś się do nich odnieść:) Czemu sobie nie dałeś bana skoro też złamałeś regulamin?

JEszcze dodam że fajnie cytujesz rozmowę. Ktoś napisze 10 rzeczy a Ty wybierasz najmniej istotną i na nią odpowiadasz. Powiedz mi że to nie jest trolling?

JEszcze dodam raz: Zbanowałeś typka który napisał że dałeś mu bana za napisanie Twojej ksywki z małej litery. Teraz mi powiedz co w tym był nielegalnego w odniesieniu do tematu który dotyczy właśnie banów?

Coś bym sobie jeszcze dopisał więc edit: Czy zdjęcie Bonda który miał licencje na zabijanie co dawało mu możliwość eliminacji przeciwników bez ponoszenia za to konsekwencji jest metaforą tego jak zajmujesz się sprawami na forum? (licencja na banowanie?)
 
Last edited:
Czy zdjęcie Bonda który miał licencje na zabijanie co dawało mu możliwość eliminacji przeciwników bez ponoszenia za to konsekwencji jest metaforą tego jak zajmujesz się sprawami na forum? (licencja na banowanie?)

:D tylko bądź co bądź bond nie eliminował tych co nie lubił, tzn można by polemizować bo zdarzało się, że przecież osobę, którą miał przesłuchać killował, a mógł ją poprostu obezwładnić...
co by można było rzeczywiście porównać do tego, że tutejszy agent "dd0" postępuje podobnie - zamiast ostrzeżenia od razu ban, ale nie ban na czas, tylko 4ever, 'nie więzienie tylko od razu do piachu'


#temat

za co donaj znowu dostał bana? (his)

Donaj to pizda dwulicowa i tyle

ten post wgl nie odnosi się do tematu (no chyba, że ma się odnieść pod argumentacją, że częścią tematu jest donaj...)

a jednak nie został skasowany, rozumiem to był celowy zabieg by pokazać nam, że 'checie samowolki, to patrzcie jak będzie gdy nie będziemy interweniować', jednak sądzę, że nie wyglądało by to tak źle jak teraz, bo ludzie dostawali infry nie tylko za tak płytkie posty, ale za bardziej złożone gdzie poprostu częścią posta był zwrot do jakiegoś użytkownika w sposób obraźliwy..
 
Czekam na odniesienie się do każdego mojego argumentu, bo jakoś doczekać się nie mogę.
 
Czekam na odniesienie się do każdego mojego argumentu, bo jakoś doczekać się nie mogę.

Moze pozmieniaj wielkosc liter jego ksywki w cytatach to sie odezwie ;) A na bardziej powaznie, nie liczylbym na to. Jestes 3 lub 4 osob obecnie na forum, czekajaca na argumenty od dd, ale ostatnio cos nabral wody w usta i odpowiada wybiorczo. Jeszcze raz przypomne dd, stwierdziles ze pomijalem niewygodne dla mnie sprawy w temacie o enemii, zostales wywolany ponownie do tablicy - wskaz mi je. Jak dla mnie to przez te lata w ogole sie nie zmieniles, ego masz dalej w kosmosie i dalej insynuujesz i opierasz swoja wiedze na nie wiem, krysztalowej kuli. Teraz zlapany na hipokryzji i klamstwie siedzisz cicho.
 
Back
Top