• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

W imieniu zbanowanych...

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Moze pozmieniaj wielkosc liter jego ksywki w cytatach to sie odezwie ;) A na bardziej powaznie, nie liczylbym na to. Jestes 3 lub 4 osob obecnie na forum, czekajaca na argumenty od dd, ale ostatnio cos nabral wody w usta i odpowiada wybiorczo. Jeszcze raz przypomne dd, stwierdziles ze pomijalem niewygodne dla mnie sprawy w temacie o enemii, zostales wywolany ponownie do tablicy - wskaz mi je. Jak dla mnie to przez te lata w ogole sie nie zmieniles, ego masz dalej w kosmosie i dalej insynuujesz i opierasz swoja wiedze na nie wiem, krysztalowej kuli. Teraz zlapany na hipokryzji i klamstwie siedzisz cicho.

Mimo wszystko pan DI DI spełniał się jako atakujący na Twoją osobę w temacie o enemii i tam aktywność miał nadzwyczaj dużą. Kiedy jemu przyszło odpierać argumenty które są naprawdę rzeczowe a nie jakieś pitolenie o 3-dniowych złodziejach to zacytował mi wypowiedź w której napisałem że mogę podbić temat po 24h co w ogóle nie jest istotne albo przynajmniej jest na spodzie jeśli chodzi o priorytet jakiegokolwiek odpisywania a na to co naprawdę jest sednem sprawy tylko się popatrzył. Jak dla mnie to jest istny trollololololing przez użytkownika która ma jedną z najwyższych funkcji na tym forum co daje mi do myślenia czy zdobył ją poprzez znajomość czy kompetencje.

@dD
Nadal w tym temacie widnieje post Mr Zool'a który nijak się ma do tego tematu czyli jest offtopem i jest ofensywny czyli łamie aż 2 punkty regulaminu który sam napisałeś i którego tak dumnie i sprawiedliwie strzeżesz natomiast mimo że zaglądałeś tutaj i czytałeś posty nie zbanowałeś tego użytkownika ani nawet nie skasowałeś jego wpisu do tego czasu. Teraz powiedz mi że korzystasz z uprawnień które posiadasz tutaj dla dobra tego community i porządku na forum a nie dla ochrony własnego wizerunku który tylko tracisz takim niepoważnym zachowaniem.

CZY MOŻE JEDNAK DALEJ SKORZYSTASZ Z OPCJI "HMMMMMM NIE MAM CO POWIEDZIEĆ BY SIĘ NIE SKOMPROMITOWAĆ BARDZIEJ WIĘC" TROLOLOLO OLEWKA:)
 
Część osób przeszkadza z postawą na forum, to na pewno. Jednak ja też nieraz tyram ludzi, za nieumiejętność zadania pytania czy cos. I jakos sobie nie przypominam, abym kiedykolwiek dostał za to prezent. Prawdopodobnie utworzyły tu się jakieś frakcje, każdy broni swojego tylka i ewentualnie swojego tymczasowego sojusznika. Czy to 'dyskusje' na forum, czy pomoc z problemami, czy też ataki na serwery. Nie wiem jak ma się grupa moderatorów do tego, mnie nie obchodzi, który serwer jest czyj i kto komu co kiedyś zrobił. Jeśli teraz jest w miarę w porządku dla neutralnych(w tym dla mnie) to nie mam nic przeciwko. Zarabia fortunę na jakimś gównie? Trudno. Jego szczęście. Ktoś nie może tego znieść i go atakuje? Niech załatwią to między sobą. Czy na pw, czy osobiscie, czy przez policję i sądy, nie ważne. Byleby nie robić burdelu na forum. Byleby panowała tu w miarę przyjazna atmosfera i tyle.
 
Odśnieżam.


p.s.

2012120906120370.png
 
Odśnieżam.


p.s.

2012120906120370.png

Dobrze bo trochę nasypało.

@topic
No jak tam DON DANIELLO i kiedy można się ewentualnie spodziewać jakichś kontrargumentów? Obal moją tezę że jesteś trollem (i odpowiedz na inne pytania) którą ubrałem w ładne w argumenty i podałem na tacy. Fajnie Ci się cisnęło to teraz Ty się broń ale widzę że jedyne w czym tutaj kogokolwiek przerastasz to ranga na forum.
 
Back
Top