• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

W jakim banku konto?

experienced

Intermediate OT User
Joined
Jan 13, 2011
Messages
418
Reaction score
102
Location
Poland
elo
zapewne ktoś miał już doświadczenia z bankami
i moglby mi doradzic najkorystniejszy, gdzie konto moglbym obi zalozyc
a i chodzi mi zeby bylo bez oplat za utrzymanie

:peace:
 
Alior Sync
Bank BPH
Bank Millennium
Bank Pekao
BRE Bank
Euro Bank
Getin Bank
ING Bank Śląski
Invest Bank
Nordea Bank Polska
 
Mbank nawet nie ździera :D Generalnie płacę tylko 2zł /mc za utrzymanie karty ;) Jak zdecydujesz się na założenie tam konta to pisz priv ;P
 
Ja w ing place za karte jak nie place karta ale jak place karta to nie place za karte, czyli zazwyczaj nie place bo karta place.
Poza tym przydatna appka na andka jest, na tablety wychodzi niedlugo, nad wp pracuja i tez bedzie, takze mozna latwo i ladnie uzywac mobilnie, sprawdzac stan czy to widzetem czy sie logujac wygodnie z pinem no i latwe przelewy :p
Nie wiem jak to wyglada w innych bankach, bo mobilek nie testowalem...
 
Ja mam jakieś takie dziwne warunki, że mam ubezpieczone konto i nie ponoszę żadnych kosztów pod warunkiem że raz w miesiącu zapłacę gdzieś kartą, obojętnie czy za snickersa czy za paliwo. BZWBK
 
Dawniej pamiętam wszystko w mbanku było darmowe, teraz widzę trzeba płacić za kartę. Sync czy mbank bo też jestem zainteresowany?
 
Dawniej pamiętam wszystko w mbanku było darmowe, teraz widzę trzeba płacić za kartę. Sync czy mbank bo też jestem zainteresowany?
Różnica pomiędzy Sync a mBank:
- w Sync jest darmowa karta i naklejka PayPass
- w Sync jest szansa dostać 5% cashback
 
Moim zdaniem najlepszy jest Sync, sam nie mam tam jeszcze konta ale sie przymierzam. Najwiekszym minusem Mbanku jest to ze nie ma swoich oddzialow(fizycznych), kiedys matka zapodziala mi kody i od tamtej pory nie moge odzyskac konta, dzwonilem ale potrzebny jest telekod ktory oczywiscie znam na pamiec... Potem poszedlem do kiosku mbanku tam tez chuja pomogli. Co do Pko Bp to przy zakladaniu konta baba powiedziala mi ze jak przyniose legitymacje studencka to bede mial w pelni darmowe, dostalem sie na studia i taki chuj.. Niby 5-6 zl ale wkurwia mnie to ze zabieraja.
 
@Mogiq

To samo mi się zdarzyło, mam w IPKO, zakładałem konto, niby wszystko za darmo miało być. Kazała przyjść następnego dnia kiedy papiery będą przygotowane. Przychodzę a ona ble ble coś się zmieniło i 5 zł płać, a już nie chciało mi się uganiać to się zgodziłem.

Siostra ma w Deutsche Bank i nic nie płaci, więc polecam.
 
Konto dla młodych w Pko Bp jest płatne 3zł/miesiąc. Automatycznie po skończeniu 18 lat oferta zmienia ci się już na normalną czyli musisz płacić 6zł/miesiąc.

Teraz mam w Pko Bp i właśnie za 2 tygodnie chce iść i założyć konto dla studentów bo też chyba 3zł/miesiąc się płaci a nie 6zł aż...

Poza tym polecam PKO BP bo SZYMON też tam ma hahahaha :D

260271229_640.jpg


A tak szczerze to teraz mnie na myślenie wzięliście czy przypadkiem by nie zmienić banku...
 
To samo mi się zdarzyło, mam w IPKO, zakładałem konto, niby wszystko za darmo miało być. Kazała przyjść następnego dnia kiedy papiery będą przygotowane. Przychodzę a ona ble ble coś się zmieniło i 5 zł płać, a już nie chciało mi się uganiać to się zgodziłem.

Trzeba było podrzeć papiery i wyjść trzaskając drzwiami. Względnie najpierw jeszcze godzinę kazać sobie opowiadać o ofercie i przygotować inne papiery.
 
Back
Top