• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

W jakim banku konto?

najlepiej w moim banku załóż konto, albo nie... dam ci nr konta to bedziesz mi kaske wpłacał. Czysty biznes!
 
W bzwbk nie jest źle, ale ciągną te kilka złoty. mBank podobno bardzo dobry.

Ale nawet nie próbujcie zakładać w Nordea, bo ten bank upadnie za kilka miesięcy :D
 
ja mam w mbank i pko i obydwa sa dobre z tym że mbank free a pko 5 zł.
 
Ludzie, dajcie spokój z tym Syncem, to, że reklamują go jak mogą nie znaczy, że jest dobry. Przereklamowany shit jedynie.

Osobiście polecam PKO, konto IPKO dla młodych. 5 zł opłata miesięczna za korzystanie z karty i używanie wszystkich bankomatów na świecie. Dodatkowo po 6 miesiącach jak macie wpływy możecie dostać debet w wysokości 5 krotnej średniej z 6 miesięcy zarobków.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Credit Agricole. Dlaczego? Bo ma tam konto moja mama. Głodny student dostanie pieniążki w 5 minut.
 
Czyli stary Lukas dobre warunki kredytowe tam mają dlatego też tam miałem.
PKO i np. mbank ma renome a te syncm czy coś to tylko dobry pr.
 
Alior Bank, opłata = 5zł. We wszystkich bankomatach na całym świecie wypłaty 0zł.
 
Ja nie rozumiem co za osły polecają inne banki od Alior Synca i co za jeleń w innym banku założy konto. Śmieszne usprawiedliwianie tym, że Sync to bubel i pewnie niedługo zmienią się warunki i wprowadzą opłaty... Kurwa, w tej chwili w Syncu jest wszystko za darmo, a to, że warunki w bankach się zmieniają to jest w chuj normalne. Jeśli w Syncu się zmienią i nie będą mi odpowiadały to proste, że wtedy poszukam innej lepszej oferty i tam założę konto. Miałem w BZWBK konto ale mnie wkurwili, bo pobierali 5zł jak nie używałem karty raz w miesiącu, więc wyjebałem to w piździec.

Autor też dojebał do pieca:
i moglby mi doradzic najkorystniejszy, gdzie konto moglbym obi zalozyc
Skąd mam wiedzieć co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Bierzesz lokaty, pożyczki, kurwa nie wiem inne chuje muje? Nic nie napisałeś.
Najkorzystniej będzie trzymać forse w skarpecie.

a i chodzi mi zeby bylo bez oplat za utrzymanie
Alior Sync.
 
haha kurwa jak ja to w ogole napisalem litery sie przekrecaja na tym laptopie jebanym przez touch pada pewnie

lokaty pozyczki nic z tych rzeczy
konto jedynie do transakcji internetowych przelewow u know...
i mozliwe jest ze konto moze byc nie uzywanie np przez jakies tam dlluzsze okresy dlatego odpadaja miesieczne oplaty za konto

:peace:
 
Ja Ci moge polecić Mbank bo korzystam z niego od lat ale z tego co widac warto przyjrzec sie tez ofercie Alior sync bo jak widać przeciera nowe szlaki.
Chociaz z takimi agresywnymi firmami byl bym ostrozny.
Np taki LIoyds TSB tez przecieral szlaki dla emigrantow w anglii i na 30 tysiecy skarg na wszystkie banki 15 tysi jest na niego, za duza slawa i zamieszanie - gorszy BOK itp.
Zreszta wystarczy spojrzec na takie 1&1, majac u nich domene i wysylajac zapytanie do BOKu odpowiedzi mozemy doczekac sie po kilku dniach czasem tygodniach.
O PKO nawet nie myslal bym wspominac ale widac ma on i tutaj (wsrod mlodziezy!) swoich amatorow.
 
Eurobank - 0 opłat jakichkolwiek - internetowe
PKO - 0 opłat - internetowe
Mbank - 0 opłat - internetowe
AliorSync - 0 opłat - internetowe

BS - zwykle konta dla młodzieży (do 25 lat) w bankach spółdzielczych są za 0 zł za prowadzenie (nieinternetowe), 0 zł za przelewy lokalne , np. 2zł jedynie przelew zewnetrzny z potwierdzeniem.

Nie jestem osobiście zwolennikiem trzymania pieniędzy (dużej ilości) na koncie internetowym, czy internetowych lokatach, są to pieniądze zagrożone, (to to samo co byś się chwalił idąc ulicą że masz 5000zł) podatne na nieliczne trojany, które bez problemu ominą twój token. Jeżeli przychód jest poniżej 2000zł / mc, są bezpieczne, dzisiejsi hackerzy nawet nie myślą o rozbijaniu konta takim sumom.

Z drugiej strony, są elastyczne i łatwe w obsłudze, i oczywiście tanie.

Po 2 bank nie odpowiada za wszelkie straty poniesione na skutek kradzieży pieniedzy z powodu wirusa, bądź ataku sieciowego na serwery, nadal powiedzianych rozpuszczaniu trojanów drogą mailową lub socjotechniką. A pieniądze utracisz, jedynie policja może ci w tym pomóc. Jednak ci wolą szukac dziur w sprzecie, typu "system to pirat, damy mu nauczkę", i masz sprawe za pirata :D, zamiast pomóc.
To tyle pozdr.
 
Yyyy w mbanku żeby zrobić jaki kolwiek przelew trzeba mieć mój tel fizycznie, kartę z kodami więc nie wiem czy tak łatwo to ominąć? zmiana nr tel wyłącznie na info trzeba posiadać telekod, wszystkie moje dane i znać odpowiedzi na nie które pytania więc myślę że to jest bezpieczne zresztą nie bez powodu mbank to jeden najbezpieczniejszych banków.
 
Back
Top