• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

W jakim banku konto?

Ja polecam Alior Bank, dostałem konto bez opłat,
czyli nie liczą mojego zarobku. Jak ktoś chce zarobić (40+50 zł do wychaczenia) -PW pisać.
Pocztowy24 też niczego sobie, ale dłużej przelewy dochodzą.
 
poczekajcie
Alior Bank yy a Alior Sync o co chodzi to to samo
niech ktoś wytłumaczy ;d

i czy jak nie ma siedziby banku w moim mieście to przez internet normalnie zakładam?
 
Alior Bank i Alior Sync to co innego.

Bank jest normalnym bankiem i ma fizyczne oddziały na mieście. Sync jest bankiem internetowym (jak mbank) i ma tylko oddziały internetowe.

Konto zakładasz normalnie przez neta. Możesz wybrać opcję, że albo umowę przyniesie Ci kurier, podpiszesz ją i wraca do banku albo jeśli masz inne konto bankowe to możesz potwierdzić umowę poprzez przelanie 1 grosza tylko konto musi być na takie same dane z jakimi zakładasz nowe konto.

Pamiętaj, że jak będziesz zakładał konto w Syncu to odezwij się do mnie :)
 
Ale troche nie chce mi sie wierzyc, ze to jest tam tak calkowicie za darmo. Pewnie jest jakis haczyk w umowie ;)
 
Kurier do mnie z niczym nie przyjechał (Alior Sync) - także dopłacać dzwoniąć do nich nie będę,
teraz są remonty u mnie na blokach - no ale bez przesady.
No chyba że kurier przyjeżdza dopiero za 2 tygodnie, a zaużmy mi konto potrzebne na odrazu.
 
No ja do tej pory mam wszystko za darmo. Jak pojawią się opłaty, to poszukam korzystnej oferty w innym banku - proste.
 
Back
Top