• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wakacje

Status
Not open for further replies.
Joined
Jun 29, 2010
Messages
151
Reaction score
7
Cześć.
Pochwalcie się gdzie jedziecie na wakacje (jeśli gdzieś jedziecie), podajcie nazwy miejscowości i jeśli wcześniej tam byliście to opiszcie co tam fajnego jest :D

Ja w drugiej połowie wakacji jadę nad jezioro do Głębokiego (taka miejscowość), nie byłem tam jeszcze, nie wiem jak jest :p
 
Polskie Morze (xd) - Jastrzębia Góra.
Ogólnie fajnie żeby zaszaleć, codziennie są imprezy dużo barów, knajpek, pubów i takich tam ;) Polecam
 
Hiszpania - pierwszy raz. W tamtym roku Grecja ^^ Ogólnie zamierzam pojechać do Barcelony i na stadion!
 
w połowie lipca lecę do Turcji na 2 tyg :)
 
Wyspa Świętego Tomasza tylko nie wiem czy kursują tam samoloty :/
 
Faith
Gdzie byłeś w Grecji?
Ja na wyspach, a konkretnie to Alonissos.
Było zajebiście.

W tym roku Chorwacja.

P.S.
Mamo mamo kupe.
Ja chce u Tomka!
 
A ja jadę do Ogrodzieńca taka miejscowość, jest tam zamek i są duuchy :D
 
Jastarnia, polskie Morze ;D to tam na tym "skrawku" pl, tak. Co tam jest fajnego? Port, Morze, Zatoka, Statki, Ryby(?), Fajna plaża(nie jak w międzyzdrojach że kamyki same), i fajna jest też pozdróż (15godzin :peace:)
 
W tym roku jeszcze nie wiem, lecz rok temu Szwecja (Stockholm) i Czechy (Praga/Praha).
 
Standard! Kruszwica (jezioro gopło) + namiot, przy plaży fajny bar, na plaży fajne dupy, ZAWISZA FC - pełno braci. : )
Ogólnie, idzie zapomnieć cały wypad. :D
 
Last edited:
Ja jade do chorwacji na 3 tygodnie ;p

@Mr0z3k
Do jakiej miejsowosci do chorwacji jedziesZ? :D
Bo tez jade ;p
 
No ja w tym roku to do grudziadza na troszkę. Tak to codziennie jakieś wypady do Stegny/Krynicy bo mam tylko 70km - to nie ma poco nawet hotelu rezerwować.

A w tamtym roku Chorwacja (dokładnie Makarska), no a w przyszłym to Egipt :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top