• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

War Serwer

poziom będzie się zapisywał, ale leciał bardzo wolno, ok. 2% levela za frag, dzięki temu będą się liczyły umiejętności, spadać będzie ok. 10-15% z promocją i ok. 20-30% bez promocji, tylko myślę nad levelem starowym jaki by dać, 100 czy większy? ; )
zresztą, czekam na wasze opinie, jak zrobić z tym expem... ;D
 
poziom będzie się zapisywał, ale leciał bardzo wolno, ok. 2% levela za frag, dzięki temu będą się liczyły umiejętności, spadać będzie ok. 10-15% z promocją i ok. 20-30% bez promocji, tylko myślę nad levelem starowym jaki by dać, 100 czy większy? ; )
zresztą, czekam na wasze opinie, jak zrobić z tym expem... ;D

Umiejetnosc grania w Tibie juz dawno nie ma znaczenia.
 
Ja bym dał startowy 50, żeby od razu UE nie było. Zresztą fajnie mieć np. level 200, jak się zaczyna od 50. Jak będzie zbyt duża różnica levelowa // nowy gracz 50, gracz który ma już 300 to zjebie się całe PVP. Wiec od 150~ polecam jeszcze zmniejszyć exp.
 
ja myślałem, żeby na 200 zrobić start, bo na serwerach oro ludzie zaczynają na właśnie takim serwerze, mają wszystkie czary dostępne itd, a dzięki bardzo wolnemu zdobywaniu doświadczenia liczyłaby się technika, a małokto by wbił choćby 210 lvl...
 
to byloby troche bez sensu , czym rozniłby sie 200 od 210 ? niczym
mogłbys zrobic powiedzmy 130~( ek ma uhpki , sa wszystkie czary) do 180-190 w miare szybko od 190 wolno
 
mam taki pojebany pomysł, że czarów można się nauczyć od NPC za ileś Soul Orbów, które byłyby nagrodą za zabijanie graczy, ten pojebany pomysł jest swoistą innowacją :)
 
Ja ci radze zrobic

Albo tak jak mowisz zeby liczyl sie skill
Start : 30 lvl [i zeby lecial bardzo wolno] fajnie sie pkuje z summonami itp
albo start : 100 i zeby nie bylo ograniczenia i lv szedl szybko = fun
 
mam taki pojebany pomysł, że czarów można się nauczyć od NPC za ileś Soul Orbów, które byłyby nagrodą za zabijanie graczy, ten pojebany pomysł jest swoistą innowacją :)

Like, rep+!

Zer O said:
Start : 30 lvl [i zeby lecial bardzo wolno] fajnie sie pkuje z summonami itp
ewave jest od 38, nie mam zamiaru zmieniać wymogów czarów, mają zostać jak na rl. a SD nie zawsze sięga, wtedy z pomocą przychodzi ewave.
więc minimalny lvl, z którym się startuje to 50, a maksymalny 200, zdobywać poziom będzie się bardzo wolno, dlatego nie wiem na jaki postawić..
 
start będzie na lvlu 80, ilość zdobywanego doświadczenia zależy od tego jakiego gracza zabijemy (nie chodzi tu o lvl), na pewno tzn. "free exp" będzie nieopłacalny i w jakimś stopniu ograniczony. Maksymalny poziom to 200 (zdobyć go będzie ciężko).

a teraz pytanie do was.. :D
Niekończące się runy, poty itd. czy mają się kończyć (będą wypadać z zabitych graczy oraz uzupełniane do ilości podstawowej po relogu), jak lepiej?

Co do mapy, będzie to mapa edge wara leciutko przerobiona, z innymi questami.
 
Last edited:
Widzę, że chyba muszę wystartować przed tobą, bo zbyt duża konkurencja się tworzy :D

Co do serwera to życzę dużego sukcesu.
 
Kiedy to rusza?
jeszcze nie wiem dokładnie, ale jak wszystko skończę, to odpalę jakiś test serwer na kilka dni przed oficjalnym startem. : )

Po woli zaczynam grzebać już ze stroną serwera, bo nie będę używał gesiora czy moderna, bo nie potrzeba mi aż tak dużej ilości funkcji dostępnych w nich, a będzie potrzebne kilka nowych rzeczy, więc zamiast przerabiać, mogę zakodować sam : )
 
Można by po lemizować.
kliknełą się spacja, sprawdz inne posty - napisałem bez błędu : )
a tego wyrazu używałam dość często : )

zresztą użyłeś mojego tekstu, z takim samym kodowaniem postu, prawa autorskie. od dziś jestem zwolennikiem ACTA.
 
kliknełą się spacja, sprawdz inne posty - napisałem bez błędu : )
a tego wyrazu używałam dość często : )

zresztą użyłeś mojego tekstu, z takim samym kodowaniem postu, prawa autorskie. od dziś jestem zwolennikiem ACTA.

Aziunia :*
 
Back
Top