• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[ważne/pomoc] poszukiwany skrypter .lua

v3k

generic.php?do=delete
Joined
Jan 5, 2010
Messages
91
Reaction score
5
Location
Köln
Potrzebuję na już skryptera z dziedziny .lua, który zna się w tym fachu. Otóż otrzymałem plik, który najprawdopodobniej jest jakoś "zablokowany" czy coś w ten deseń. Poniżej opiszę w skrócie sytuację.

Otrzymałem skrypt do xenobota na dice cassino, aczkolwiek jest w Nim haczyk. Na gołe oko niczego tam nie ma, sprawdzałem tysiące razy. Gość po prostu tak jakby przypisał skrypt na siebie. Podchodząc do mnie wpisuje komende "i want get rich" i wypłaca mu wszystkie pieniądze. Jak już wspominałem, NIGDZIE NA GOŁE OKO NIE MA TAKIEJ KOMENDY W SKRYPCIE. Więc zapewne jest to jakoś zakodowane. Również dodam, że owa komenda działa tylko na 1 przypisany przez Niego nick.

W zamian za pomoc/przerobienie/odblokowanie czy jak to nazwać.. nie ważne. Za pomoc jestem w stanie zapłacić. :>

priv/komentarz w celu wyjaśnień, dalszych informacji.
 
Jakbyś udostępnił skrypt to może więcej osób by na niego spojrzało.
 
SKRYPT

http://wklej.to/bJQmJ

PROXY - BEZ TEGO SKRYPT NIE ZADZIAŁA

http://wklej.to/d0KBn (w proxy akurat niczego nie usuwałem)

xxx - w tych miejscach pozwoliłem sobie usunąć pewne linijki, aby co poniektórzy nie wykorzystali tego skryptu za darmo.
 
Dziedzina informatyki i będziesz wiedział wszystko. Temat można zamknąć. Nikomu nie udzielę informacji. ;)
 
Pierdu Pierdu wziąłeś mój skrypt albo odpaliłes Xenobota przez CE przy załadowanym skrypcie ale przed logowaniem na chara i zmieniłeś value ☺
 
ec37f46ec0d9772c2b2e21707662e06a.png
 
Inappropriate behavior
Pierdu Pierdu wziąłeś mój skrypt albo odpaliłes Xenobota przez CE przy załadowanym skrypcie ale przed logowaniem na chara i zmieniłeś value ☺
(Jeżeli grasz na shadowcores) Larian Ruiverariu ~ zapraszam na priv, mogę pokazać, że zmieniłem. ;) Nikt nie chciał mi pomóc to i ja nikomu nie powiem jak. Temat można zamknąć. cu

V

Lizu, lizu. B|
 
Last edited:
Don Daniello użyj magicznego młota na tego szwaba co mieszka w Kolonii
 
Back
Top