• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

WE NEED SOME PPL GAJS

No to go wyjebcie i bedzie po sprawie. JEDNO ava jest dla nas rownoznaczne z tym, ze spamujecie ava
aha czyli jak jakiś random pierdolnie 1 randomowe ava to będziecie spamować ue , ava? gz pajacu
 
aha czyli jak jakiś random pierdolnie 1 randomowe ava to będziecie spamować ue , ava? gz pajacu

Bez spiny. Nie wiem skąd jesteś, ale ogólnie Kaida jak było dogadane, że bez ava/ue jak grałem z Calarem to wielokrotnie jakiś jeden czy dwóch idiotów od nas uderzyło ava, a szady odrazu liczył combo bo mówili, że zaczęliśmy bić pierwsi. Ta sama sytuacja jest tutaj.
 
Bez spiny. Nie wiem skąd jesteś, ale ogólnie Kaida jak było dogadane, że bez ava/ue jak grałem z Calarem to wielokrotnie jakiś jeden czy dwóch idiotów od nas uderzyło ava, a szady odrazu liczył combo bo mówili, że zaczęliśmy bić pierwsi. Ta sama sytuacja jest tutaj.
rfvzrevgkiervngkioérhgórie´gjeorijgeriogurevrnoñstbrinbtesniobejopaqbwrniqwrnioarw?
 
aha czyli jak jakiś random pierdolnie 1 randomowe ava to będziecie spamować ue , ava? gz pajacu
Pajacu to sobie do swojego starego mow, ja nie bije ue tylko ava. To chyba jest proste: 1 ava/ue od ktoregos z waszych randomow i my oddajemy praktycznie tym samym. Tak nawiasem to wy i tak zawsze pierwsi walicie mass ue na plecach i ava

Pozdrawiam
 
aha czyli jak jakiś random pierdolnie 1 randomowe ava to będziecie spamować ue , ava? gz pajacu

To wyjebcie tych randomow i bd po sprawie.
A nie sorry jak wyjebiecie randomow to bedzie po teamku ;)

translate;
If rozowy kick randoms from team, team will be destroyed.
 
To wyjebcie tych randomow i bd po sprawie.
A nie sorry jak wyjebiecie randomow to bedzie po teamku ;)

translate;
If rozowy kick randoms from team, team will be destroyed.

to tak samo kicknijcie ludzi typu shleder ktory wczoraj przez cale "battle" bil wave - od poczatku do konca stal i tera hur tera hur tera hur. tylko taka jest mentalnosc kiepow z shadow ktorzy wbili 300 lvlek i są brani do teamu i robią co chcą bo i tak ich nie wyjebią bo są przeciez top lvlkami (hipotetycznie zakładając) . a taki shleder pewnie stwierdzil ze to genialny pomysł bić wave bo bedzie wastował mane wszystkim i jest prosem. nie mam nic do niego ale tak samo jak macie u nas ustalac zeby wyjebac kogos , to wyjebcie tez ludzi od siebie ktorzy pajacuja

translate : both teams have randoms players and you can't do a shit with it
 
Bez spiny. Nie wiem skąd jesteś, ale ogólnie Kaida jak było dogadane, że bez ava/ue jak grałem z Calarem to wielokrotnie jakiś jeden czy dwóch idiotów od nas uderzyło ava, a szady odrazu liczył combo bo mówili, że zaczęliśmy bić pierwsi. Ta sama sytuacja jest tutaj.
Kawus tradycyjnie
tranlsate:kawus ue spammer
 
Back
Top