• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

wgranie accmakera na wirtualny server

fabian766

Veteran OT User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
128
Solutions
21
Reaction score
344
Location
Poland
Witam dzisiaj zakupilem domene z wirtualnym serverem na ovh.pl start1g i nie wiem jak skonfigurowac accmaker zeby dzialal na mojej stronce posiadam unnamed accmaker i chcial bym sie dowiedziec skad moge wziac zewnetrzny adres do mysql
 
to jaki server wirtualny muszę zakupić żeby działał na nim accmaker

@down właśnie się zastanawiałem jak to zrobić :p a dlaczego nie chce hostować ?? ponieważ chce mieć domene pl ;P
 
Last edited:
Hmm, a czemu nie chcesz hostować acc makera, tam gdzie hostujesz ots?
btw. jak wyobrażasz sobie wpisanie ścieżki serwa? ; d
 
@down właśnie się zastanawiałem jak to zrobić :p a dlaczego nie chce hostować ?? ponieważ chce mieć domene pl ;P

Widać, że ty dużo w tych sprawach nie kumasz :S Od kiedy jedno wyklucza drugie? Większość osób które ma domenę .PL ma na tym samym dedyku acc maker i otsa, po prostu wykupujesz domenę pod dane IP (i to działa jak przekierowywanie, alias itp.)
 
Last edited:
a jak już zakupiłem ta domene i server wirtualny to moge teraz zrobić takie przekierowanie ?? czy to się ustawia w dns ??
 
Tam gdzie kupiłeś domenę powinieneś mieć opcje przekierowania jej na dane IP, lub na podane adresy dns.
 
ok dzieki wam udało mi się to zrobić dziekuje repucik leci
@edit a i temat do zamknięcia :)
 
Back
Top