• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Where exp 300+ lv ?

i prefer liberty bay rotworms but if you have prismatic rings and amulets u can go dragons ankrahmun also
 
ja pierdole hahahahah gostek kupił chara to jeszcze sie pyta gdzie ma bocic 300 ED hahahahahahahahahah ja pierdole hhahahahahaha kto w ta gre teraz gra to porazka ;d
 
to Gulietta xD Koles mial 309 i potem padal do 301 bo nie umial sie leczyc xD Kupwoal kase na allegro i przegral tak ok. 20kk bo kazdy go w chuja robil bo nic nie ogarnial :D
 
Wiem że ci dupa ściska że kupuje wyższe lvle niż sam masz cieciu co poradzić, sam nie masz to ciskasz każdego aelo
 
Aha dobrze sie typasek napierdolil do mnie to było ze kupujesz wyższe lvle niz sam mam? hahahaha typek jakbym chciał to bym tu biegał 350 lvlami ;o wiec co Ty pierdolisz i wiem jak sie gra w ta gre pionie jebany. Podnies matke jebana alkoholiczke bo na prostej w przedpokoju wyjebała na pysk i zęby wyjebała jebana ladacznica piona.
 
Wiem że ci dupa ściska że kupuje wyższe lvle niż sam masz cieciu co poradzić, sam nie masz to ciskasz każdego aelo
Mam dla Ciebie kolego idealne rozwiązanie :).
0y5z.png



Aha dobrze sie typasek napierdolil do mnie to było ze kupujesz wyższe lvle niz sam mam? hahahaha typek jakbym chciał to bym tu biegał 350 lvlami ;o wiec co Ty pierdolisz i wiem jak sie gra w ta gre pionie jebany. Podnies matke jebana alkoholiczke bo na prostej w przedpokoju wyjebała na pysk i zęby wyjebała jebana ladacznica piona.
To powaznie? xD Bo mialem kiedys na jakims evo w teamie typa co gral ciagle w tibie i opiekował sie rodzenstwem, bo jego matka spała najebana xD.
 
Polaczki jebane, typowe kurwy gimbusowskie, dawaj dalej pośmieje się bardziej
 
If you have a team or a pt group, you can try poi, inq, hives, banuta -5, wrath of emperor...
 
Back
Top