• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

wiekszy skill taki sam hit

szajker123

New Member
Joined
May 12, 2012
Messages
195
Reaction score
0
elo , mam problem poniewaz gdy wbijam skill'a na moim serwerze to nic nie daje po prostu to niema znaczenia czy ma sie 1 skill czy 100 zawsze hity takie same wie ktos moze gdzie to ustawic ?lub od czego to zalezy
 
tfs 0.3.7 prosze pomocy
---------------------
@Edit
poprawka to działa tylko jest tak ze np masz okolo 400 skill'a glove to bijesz tylko po 200 .. czyli bardzo ale to bardzo mało to daje w dmg i mam pytanie / gdzie to sie da zmienic

- - - Updated - - -

to pomoze ktos ?
 
Last edited:
no wlasnie tam jest normalnie ustawione ;P własnie ja niewiem w czym moze byc ten problem .. ;/
 
Wzór:
Lua:
(2 * (attackValue * (attackSkill + 5.8) / 25 + (level - 1) / 10.)) / attackFactor
Chcesz, aby twój atak był bardziej zależny od poziomu umiejętności danego typu broni?
 
weapons.cpp
PHP:
int32_t Weapons::getMaxWeaponDamage(int32_t level, int32_t attackSkill, int32_t attackValue, float attackFactor)
{
        return (int32_t)std::ceil((2 * (attackValue * (attackSkill + 5.8) / 25 + (level - 1) / 10.)) / attackFactor);
}
Tutaj masz funkcję odpowiedzialną za wzór, wystarczy podmienić i skompilować. Miłej zabawy.
 
Back
Top