• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

windows 8 - cd key

katamaran

Banned User
Joined
May 12, 2013
Messages
35
Reaction score
0
Witam. W kupionym laptopie mam standardowo zainstalowany Windows -8. Czy mozna jakos z niego wyciagnac CD Key ? Abym w przyszlosci mogl zainstalowac oryginalna wersje zamiast piratow ?
 
Komputer, prawy przycisk myszki, Właściwości, Identyfikator produktu: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX.
 
no jakas naklejka z liczbami jest , nie wiem czy to cs key ;p

bo nie jest oddzielone zadnym mysliniem typu XD3C-HH3V-S37V-SS3A-XS4H tylko jako ciąg jest ;p XD3CHH3VS37VSS3AXS4H - i pod kodem kreskowym jakims to jest, wiec nie wiem czy to cd key, nie ma napisane na naklejce napisu windows nawet tylko sam kod kreskowy i te znaki...wiec to chyba nie to
 
no jakas naklejka z liczbami jest , nie wiem czy to cs key ;p

bo nie jest oddzielone zadnym mysliniem typu XD3C-HH3V-S37V-SS3A-XS4H tylko jako ciąg jest ;p XD3CHH3VS37VSS3AXS4H - i pod kodem kreskowym jakims to jest, wiec nie wiem czy to cd key, nie ma napisane na naklejce napisu windows nawet tylko sam kod kreskowy i te znaki...wiec to chyba nie to

wzięte w cytat i zapisane w .txt na przyszłóść, pewnie nie zadziała, ale zawsze warto kopiować takie rzeczy :O

- - - Updated - - -

jest to cd key to pozdro
w tym momencie moge sobie zainstalowac system
z orginalnego klucza bez crackow
nie pisze sie takich rzeczy ... usun to .

nie, niech go dymają to wtedy się nauczy

- - - Updated - - -

albo w sumie nie dymajcie go, bo szkoda

- - - Updated - - -

usuń już ci co by chcieli to już dawno mieli i tak

- - - Updated - - -

ale najebałem apdejtów w poście :XD
 
Back
Top