• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Windows 8 i myszka

Dominik ms

Member
Joined
Jan 20, 2010
Messages
424
Reaction score
6
Siemka.
Mam pewien ciekawy problem z myszką. Gdy komputer działa w stresie (najczęściej w grach, które chodzą płynnie) to myszka zaczyna działać poklatkowo, a czasami nawet dostaje głębszego freeza. Touch pad wtedy działa sprawnie.

Spotkał już się ktoś z takim błędem? Ma ktoś może jakieś rozwiązanie?

Mój model myszki to:
Microsoft Sculpt Mobile Mouse
Model 1569 1.5vdc 50mA
 
Last edited:
Zbadaj czy nie masz może krótkofalowca w pobliżu :) Mi myszka świrowała przy nadawaniu pewnego pana. Trochę pomagają ferromagnetyki lub skrócenie kabla :D

Sprawdź czy baterie mają odpowiednie napięcie.
 
A co jeśli ta myszka nie jest gejmingowa a ty tak sobie po prostu nią grasz w gry ?
 
A co jeśli ta myszka nie jest gejmingowa a ty tak sobie po prostu nią grasz w gry ?
Wyczuwam Trolle...
Napisałem najczęściej, na logikę poza grami też laguje, lecz już rzadziej.

@Moqill
Baterie mam oryginalną, tą co mi dali w zestawie. Myszka lagowała i w polsce i za granicą, więc to raczej nie jest problem żadnej falówki :p
A myszka jest bez kabla.
 
Chodzi mi o sprawdzenie czy bateria/akumulator jest sprawny i daje odpowiednie napięcie. Mogli dać Ci sprawny ale z biegiem czasu akumulatorki padają. A jak to jest bateria to już w ogóle możesz ją zmienić na nową.

Sprawdź na innym kompie jak z myszką.
 
Mi ostatnio moja mysz bezprzewodowa (mam inną) przerywała ale u mnie winna była wyczerpana bateria.
 
W ogóle bezprzewodowe są beznadziejne moja myszka przy nowej baterii i niewielkiej odległości potrafi czasem przyciąć do tego wszystkiego co chwila bateria pada jakby tego było mało te myszki są ciężkie ze względu na posiadaną baterie dlatego nie polecam lepiej mieć przewodową.
 
Razer Orochi - i masz przewodową i bezprzewodową w jednym. W domu na kabelku a do plecaka bez i leci po bluetooth (chyba nie macie myszek z jakimiś odbiornikami na USB, co nie?).
Jedyny minus to że jest trochę mała. Ja mam wielgachne ręcę, bo jak inaczej udźwignąłbym ban hammera?
Da się zrobić dobrą myszkę bezprzewodową która nigdy nie przerywa, a nawet w grach ładnie lata.
 
Ja mam jakieś małe czarne ustrojstwo pod USB (te złącze mam nie więcej jak 10 cm od myszki) i to zapewne nie jest bluetooth. Baterie wymieniłem i nadal ścina się.
----
Myszki bezprzewodowe są ciężkie? Tę, którą teraz mam jest znacznie lżejsza od tej, którą mam w stacjonarnym (z kablem), ale za to jest wygodniejsza.
Bateria mi trzyma już 2 tygodnie, od kiedy kupiłem laptopa, a moi bracia wymieniają nie mniej jak co miesiąc, półtorej, więc to raczej nie jest taki problem :)
 
To jest problem głównie w starszych kompach, chodzi zapewne o kijowe parametry: np. pamieci jest za mało lub też procesora taktowanie jest za małe. Pozdrawiam, tez to miałem. ~UNIX
 
Back
Top