• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wipe Agains aka retards

Yeah gym does not care about lvls gym died on okolnir battle and what? ventrilo pinged and then gym died 1x on ankrahmun battle and what ? drako pinged gym very far north east but sure he's not charlover : )

Chuj z tym że go pingują cały czas jak wyjdzie na battle i noob charami go biją cały czas, ale co tam. A co było z Farmią? Wbiła 400 i nie wychodziła z pz bo cały czas pingowali ją. Pierdolisz farmazony, ale jakbyś sam miał +380lvl to byś nie wyszedł nigdy nim na battle bo szkoda by Ci było lvl'a. Ty jakbyś padł tym swoim Shlederkiem z 6 razy to już nie wyjdziesz bo praktycznie 2lvle w dupe, co? :(

EDIT: Wyjdźcie chociaż raz, kurwa raz, po równo to macie przekopke taką że przez tydzień nie będziesz wiedział w którą stronę się z dp ruszyć.

EDIT 2:

You have no idea how it looks funny when I'm reading all what you wrote

U better don't say anything cuz I see you choose teams what have more ppls. Trololololo.
 
Chuj z tym że go pingują cały czas jak wyjdzie na battle i noob charami go biją cały czas, ale co tam. A co było z Farmią? Wbiła 400 i nie wychodziła z pz bo cały czas pingowali ją. Pierdolisz farmazony, ale jakbyś sam miał +380lvl to byś nie wyszedł nigdy nim na battle bo szkoda by Ci było lvl'a. Ty jakbyś padł tym swoim Shlederkiem z 6 razy to już nie wyjdziesz bo praktycznie 2lvle w dupe, co? :(

EDIT: Wyjdźcie chociaż raz, kurwa raz, po równo to macie przekopke taką że przez tydzień nie będziesz wiedział w którą stronę się z dp ruszyć.

EDIT 2:



U better don't say anything cuz I see you choose teams what have more ppls. Trololololo.

Ostro Ci się chłopaku w główce poprzewracało. Wybierałem słabsze teamy, bo mnie nie bawią battelki na pół rasha, a to, że coraz więcej ludzi dochodziło to zupełnie co innego. Ale Ty i tak będziesz pierdolił, że doszedłem do Veziva dopiero po wm, no bo przecież mogłem siedzieć na vt u niego i czekać 24/7 na inva, bo 5 razy inną gildię robił. A tutaj tak się liderzy potrafią umówić, że battle jest raz na tydzień, więc nic dziwnego, że raz jest więcej osób, raz mniej.
 
I rly don't care aboout lvls on this orshabaal ots i just want to make fun on this server i have respect for my enemy but im getting angry when i see that ppl with 350+ lvls staying 5 min with ssa + might rings and getting atked by 25 ppl and we can do nothing about this. Then idiots on forum say "there is no difference between 300 mage and 390" wtf?
 
Ostro Ci się chłopaku w główce poprzewracało. Wybierałem słabsze teamy, bo mnie nie bawią battelki na pół rasha, a to, że coraz więcej ludzi dochodziło to zupełnie co innego. Ale Ty i tak będziesz pierdolił, że doszedłem do Veziva dopiero po wm, no bo przecież mogłem siedzieć na vt u niego i czekać 24/7 na inva, bo 5 razy inną gildię robił. A tutaj tak się liderzy potrafią umówić, że battle jest raz na tydzień, więc nic dziwnego, że raz jest więcej osób, raz mniej.

To skoro tak to zapraszamy na 8.6 - battelki co 3h. Pierdolisz smuty, że tu się rzadko biją, bo był exp x2 to nikt nie bił się ulungu pierdolony, dopiero teraz zaczęli się bić kłaku. Dopiero jak po weekendzie Vezivek masówke jebnął to battelka na plus.

A tak btw - Czeko już się tnie? Chodzą słuchy, że go na MB licke wyjebali. ^_^

czekog.png
 
Chuj z tym że go pingują cały czas jak wyjdzie na battle i noob charami go biją cały czas, ale co tam. A co było z Farmią? Wbiła 400 i nie wychodziła z pz bo cały czas pingowali ją. Pierdolisz farmazony, ale jakbyś sam miał +380lvl to byś nie wyszedł nigdy nim na battle bo szkoda by Ci było lvl'a. Ty jakbyś padł tym swoim Shlederkiem z 6 razy to już nie wyjdziesz bo praktycznie 2lvle w dupe, co? :(

EDIT: Wyjdźcie chociaż raz, kurwa raz, po równo to macie przekopke taką że przez tydzień nie będziesz wiedział w którą stronę się z dp ruszyć.

EDIT 2:



U better don't say anything cuz I see you choose teams what have more ppls. Trololololo.


Wyszlismy moze w max 5 osob wiecej na telanii i przekopeczke dostaliscie na open 120:20 ale pierdolisz smietniku ktory pewnie na telanii nie grał albo latal 150 kapciem bo sie wyexpic nie umial przez tydzien hehs.
 
Gabala132=
Character Information
Name: Czeko Mordka
Sex: male
Profession: Elite Knight
Level: 7
Residence: Svargrond
Guild Membership: a Member of the Penguins
Last Seen: Jun 08 2013, 13:20:23 → Jun 08 2013, 13:22:21
 
Who cares if they lost? Lol. We whine even if we win or loose, whats the point? Lets get a grip and maybe we can have another nice warmode.
 
Back
Top