• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Witam Czy znajde kodera / skryptera z starej piasownicy? (7.6 xml)

vader1910

New Member
Joined
Jan 31, 2016
Messages
2
Reaction score
0
Witam
od kilku lat robie sobie projekt otsa 7.6 xml niestety cała moja wiedza pochodzi z forum wiec niestety mam swoje limity; (
wiec szukam osoby ktora 4fun lub za zaplate ogarnie mi pare rzeczy;)
cena nie gra roli projekt robiony z sentymentu
lub odpali zemna projekt czym moge zajac sie ja? oszywiscie cała reszta od mapy po acc maker

pare przykładow czego potrzbuje;

Czy stowrzenia

  • Follow System> Automatycznie biega za postacia
  • System miast> kiedy wychdozimy z rooka wybieramy miasto
  • plecak (Jungle bp) Id: 3940. Zrobic zeby mial 30 zamiast 20 miejsc
  • Skrypt za questow gdy odbiera odbiera nagrodę ta jest podpisana jego nickiem! Np; „Widzisz Blue Robe [HELL ITEM] [GoD Asta]…”


Zrób Naprawy

  • nie mozna bic spelli patrzac na sciane lub inna przeszkode
  • Naprawic czar "exori mas"
  • sprawdzic czemu czasem wybija serwer

Pracuje na silniku;

YurOTS By Krysiek
Mapa robiona od zera
wiele nowych npc / itemow / mobow / questow oraz orginalnych rozwiazan;)
moge podesłac jakies dodatkowe info lub ss;)



Zainteresowania o konktakt prosze tu lub na gg pod nr; 71794872
 
Pamiętam że kiedyś gościu o nicku "Huczu" udostępnił silnik gdzie na 100% był follow system i ponaprawiane czary. To było na starym forum otsoft. Pl ale już go dawno nie ma... Ale co szkodzi poszukac, prawda? ;)
 
Pamiętam że kiedyś gościu o nicku "Huczu" udostępnił silnik gdzie na 100% był follow system i ponaprawiane czary. To było na starym forum otsoft. Pl ale już go dawno nie ma... Ale co szkodzi poszukac, prawda? ;)
Mordeczko po co ten złośliwy komentarz czytaj uważnie zrobię wszystko poza dev c++ czyli nie zagram osobiście tego z innego serwera ;)
 
W moim komentarzu nie było żadnej złośliwości :0 tylko dałem trop który może Ci pomóc w dalszej walce.
I jeżeli chcesz mieć 7.6 bez ingerowania w cpp to możesz już się poddac, silniki XML to przeżytek i najlepiej jak byś się zajął nowszym z downgrade.
 
raczej ciężko będzie Ci kogoś znaleźć, nawet może być problem z bibliotekami Dev-C++.
kiedyś się bawiłem ale to było z 10 lat temu XD
nie ukrywam, że tęsknie za starym 7.6 jak APO
 
Sloty w plecaku można zrobić w item edytorze :) co do miast przy wyjściu z rooka można to zrobić na parę sposobów, albo zrobić żeby NPC zaproponował miasta do wyboru, albo portal room gdzie po wejściu w portal zmienia Ci temple :)
 
@Viduy
Po co od razu item edytor? items.xml wystarczy.
Odnośnie itemów z podpisem to spójrz na pliki od svar areny i przerób pod siebie.
Oracle możesz też łatwo sobie poprawić, wystarczy skopiować npc od statku i dopisać funkcję odpowiadającą zapisu wybranego miasta jako domyślnego.
Na temat exori się nie wypowiem natomiast błędy które "wywalają serwer" zazwyczaj są od folderu lib lub creaturescripts, całość błędu masz na odpalonym silniku ew w logu po stopie lub crashu, wystarczy sprawdzić.

Nie nie jestem niegrzeczny, nie wypowiadam się ironicznie, daję ci tylko rozwiązanie.

... to będzie ironiczne, nowi npc, itemy, moby, questy
raczej inny outfitID + inna nazwa w npc/mobach i zmienione nazwy, atrybuty itemów.
To jest ironia, ale nic nie poradzę skoro masz problem zmienić ilość slotów plecaku.
Nie szukaj skryptera, a pomocy, są to ogólne problemy bez potrzeby szukania znawcy.
 
@Viduy
Po co od razu item edytor? items.xml wystarczy.
Odnośnie itemów z podpisem to spójrz na pliki od svar areny i przerób pod siebie.
Oracle możesz też łatwo sobie poprawić, wystarczy skopiować npc od statku i dopisać funkcję odpowiadającą zapisu wybranego miasta jako domyślnego.
Na temat exori się nie wypowiem natomiast błędy które "wywalają serwer" zazwyczaj są od folderu lib lub creaturescripts, całość błędu masz na odpalonym silniku ew w logu po stopie lub crashu, wystarczy sprawdzić.

Nie nie jestem niegrzeczny, nie wypowiadam się ironicznie, daję ci tylko rozwiązanie.

... to będzie ironiczne, nowi npc, itemy, moby, questy
raczej inny outfitID + inna nazwa w npc/mobach i zmienione nazwy, atrybuty itemów.
To jest ironia, ale nic nie poradzę skoro masz problem zmienić ilość slotów plecaku.
Nie szukaj skryptera, a pomocy, są to ogólne problemy bez potrzeby szukania znawcy.
No nie zgodzę się. Urokiem 7.6 jest to, że prawie każda zmiana wymaga ingerencji w kod. W 7.6 brak atrybutów w items.xml - poza kilkoma podstawowymi tj. charges, time, door, questbox. Nie ma creaturescripts

 
Last edited:
Back
Top