• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

World of Ninja

Nic nie chce mówić ale ty "sweetasnie pajacujesz" od pewnego czasu....

trolling jest wpisany w karty mojego życia od urodzenia, więc żadna rewelacyjnych nowych wieści mi nie niesiesz, od lat słyszę teksty "ale masz zrytą banie xd", ale ogółem większość i tak mnie lubi xd

co do określenia "sweetaśnie pajacować" to mam na myśli raczej rzeczy typu "o jak fajnie bla bla bla", niewiem, trudno dać taki przykład z dupy, ale jak przeglądam czasem kwejka i widzę tak niedojebane niektóre rzeczy, że żygać mi się nimi chcę jak je oglądam to wtedy nasuwa mi się określnie "sweetasnie pajacowanie"

ostatnio najbardziej mnie wkurwia jak jeszcze ludzie gdzie tylko się da wjebią "le.. " np. "le komputer", ja pierdolę


#temat
Jeśli zaoferujsz satysfakcjonujące mnie wynagrodzenie to mogę być zdecydowany, co do dobrego skryptera jakiego posiadasz, może się pochwal kim on jest? (jeśli wgl mogę go znać np. jeśli to osoba z otlandu)
 
Znaczy skrypter ten nie jest moim znajomym osobiście. Ale np będę kupować skrypty od Oskarai i Dublera oraz Xiverka. Narazie nie mam na to kasy ale wszystko w swoim czasie. Kupuje właśnie graike smoka 32x32 Kratki !! Na zamuwienie. Będzie ogromny poniewaz to ostatni boss z Sagi World of Ninja !!
Pozdrawiam, Saiyaman
 
Znaczy skrypter ten nie jest moim znajomym osobiście. Ale np będę kupować skrypty od Oskarai i Dublera oraz Xiverka. Narazie nie mam na to kasy ale wszystko w swoim czasie. Kupuje właśnie graike smoka 32x32 Kratki !! Na zamuwienie. Będzie ogromny poniewaz to ostatni boss z Sagi World of Ninja !!
Pozdrawiam, Saiyaman

nawet jeśli to i tak to się zakończy jak te wszystkie atlantydy, age of kings~~ coś tam i inne, będzie mało ludzi, a później cała data wypłynie do neta ;p
 
Seminari said:
nawet jeśli to i tak to się zakończy jak te wszystkie atlantydy, age of kings~~ coś tam i inne, będzie mało ludzi, a później cała data wypłynie do neta ;p
Nie do końca, właśnie takie OTSy są oblegane.
Kamikaz said:
Znaczy skrypter ten nie jest moim znajomym osobiście. Ale np będę kupować skrypty od Oskarai i Dublera oraz Xiverka.
Dublera i Xiverka. - Hahahaha
 
Muszę to napisać bo niestrzymie:
worldofninja.ugu.pl
Po pierwsze, ukradliście nazwę no ale cóż, a to że poruszasz się ninją i wybierasz swoją droge także ukradliście projektowi worldofninja.ugu.pl
Także niema co gadać and See Yaa!
 
ta, podaj mi przykład takiego ots'a gdzie gra więcej niż 300 osób

Na WOS'ie jak wystartował grało ponad 450 osób. DBL - kiedyś, jak został otworzony test serwer, grało 250 ( limit 200 ) na normalu, 200~ na test serwerze. Ogólnie są wzloty i upadki, teraz większość się przejadła. DBL już stary, ciągłe lagi, nuda ( serwer ma chyba z 5 lat? ) | WOS - update zapowiadany od ponad roku, pierdolenie, że błędy poprawia się tylko przy update, więc ciągłe bugi... Uwierz mi, że nawet takie 200 osób da Ci większe zarobki, niż taka RL mapa 400ppl.
 
Powiedziałbym, że bardzo przeciętnymi, oprócz tego, że uważają się za gwiazdy wielkiego formatu na tnecie.
 
A Wy ciągle o tym LUA, a LUA to gówno. Wystarczy spojrzeć w dokumentacje, jakie są funkcje i skrypt gotowy.
 
A Wy ciągle o tym LUA, a LUA to gówno.
Lua jest jednym z najlepszych języków skryptowych wspomagających aplikacje, czemu uważasz, że to gówno?

nawet w projekcie mojej gry via www używam skryptów Lua.
 
Lua jest jednym z najlepszych języków skryptowych wspomagających aplikacje, czemu uważasz, że to gówno?

nawet w projekcie mojej gry via www używam skryptów Lua.
Jaj, źle zrozumieliście kontekst. Chodziło mi o to, że LUA jest bardzo prostym językiem, więc to, że ktoś jest "przeciętny" nie oznacza, że nie poradzi sobie z pisaniem skryptów. Do Oskara raczej nie mam zastrzeżeń, jest przeciętnym skrypterem, ale poradzi sobie w napisaniu tych bardziej skomplikowanych skryptów. Pozostałych dwóch szkoda komentować...
 
Back
Top Bottom