• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wszystkiego najlepszego !

Backy

Vivere militare est
Joined
Feb 25, 2009
Messages
157
Reaction score
2
Location
P(r)oland/Sanok
Przygotowałem życzenia z braku snu :)

Życzenia dla czytających ten post !
Code:
Siemanko co tam,
Człowieku życzę Ci tyyyyyyyle kasy że układając kupkę sięgała by stup Piotra.
Dupeczki takiej, że kumplom od samego patrzenia faja się podnosi.
O choinka zapomniałbym, jeszcze że zdrowie Ci się przyda, w końcu ile lat można palić zielsko przepijając wódka.
Takiego jedzonka na święta byś wymiotował... z przejedzenia oczywiście, bo jak można zmarnować takie syte potrawki.
Prezentów Ci nie życzę chłop z Ciebie dorosły, mikołaja niema.
Zamiast tego siądziesz do stołu pic wódkę.

Zmiany w życiu takiej że następny rok będzie twój,
ciepła posadka prezydenta to i tak jak na Ciebie za mało !
Na sylwka masakry w głowie, fazy takiej że 3 dni będzie trzymać.
[U]Życzenia tę do Ciebie ślę.[/U]
Już więcej problemów nie będziesz miał, tego Ci życzy człowiek z [I]otland[/I]

Jeśli ktoś z was ma życzenia(jakieś własne, nie kopiowane)
Proszę o umieszczanie ich tu !

W skrócie
Życzę wszystkim użytkownikom oraz ekipie otland.net !!



Wszystkiego Najlepszego !!
 
Ja Ci życzę żebyś był taki fajny jak jesteś, samych szóstek (no ewentualnie piątek) w szkole, i żebyś no ten sięgał właśnie jak sam napisałeś moich stóp.
 
Jako że taki temat istnieje to też pragnę życzyć wszystkim Wesołych Świąt! :)
 
Ja Ci życzę żebyś był taki fajny jak jesteś, samych szóstek (no ewentualnie piątek) w szkole, i żebyś no ten sięgał właśnie jak sam napisałeś moich stóp.

Ja niestety nie chodzę już do szkoły :)
A o Piotrze to taka metafora, ten Piotr "pracuje" w niebie na bramce :)
 
Wszystkiego najlepszego! Dziwek do syta, pół litra wódki i wszystkiego czego chcecie. :D
 
Dzięki, wzajemnie & wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich :thumbup:


//Haha, piotrek mnie jak zwykle rozjebał xDD
 
Spokojnych wesołych byleby nie gołych,
w rarytasy obfite i śniegiem pokryte.
Wesołych Świąt!
Wszystkim "otlanderowcom" życzy TomCrusher
 
wszystkiego najlepszego moi mili, mam nadzieję, że w nowym roku nieco zmądrzejecie i naprawi się atmosfera na polish boardzie. niestety wiem, że obecna niektórych cieszy, ale nie tak powinniśmy, bo niby niektórzy z nas są elitą, a zachowujemy się gorzej niż gówniarze.

:)
 
wszystkiego najlepszego moi mili, mam nadzieję, że w nowym roku nieco zmądrzejecie i naprawi się atmosfera na polish boardzie. niestety wiem, że obecna niektórych cieszy, ale nie tak powinniśmy, bo niby niektórzy z nas są elitą, a zachowujemy się gorzej niż gówniarze.

:)

ja nie jestem elitą i mogę zachowywać się jak gówniarz ;]
No, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku(nawet dla beatshifa :p)
 
Wszystkim WeSoŁyCh ŚwiąT! :)

Btw beatshit i beatshif - to nie ja, moje oficjalne konto to Lion94 oraz DomosNew.
 
27j7g3.png
 
wszystkiego najlepszego moi mili, mam nadzieję, że w nowym roku nieco zmądrzejecie i naprawi się atmosfera na polish boardzie. niestety wiem, że obecna niektórych cieszy, ale nie tak powinniśmy, bo niby niektórzy z nas są elitą, a zachowujemy się gorzej niż gówniarze.

:)

Ja na 100% nie jestem Elitą, a mimo to staram się nie zachowywać jak gówniarz :D

@Up: Baldzo ładne Sherlocku :wub: :wub:
 
Back
Top