• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wybór telefonu

Aleh

Active Member
Joined
Jan 9, 2009
Messages
1,228
Reaction score
39
Location
Rzeszów
Szybkie pytanie:
Sony Ericsson WT19i
czy
Sony Ericsson XPERIA NEO V?
 
mam live with walkman czyli wt19i

naprawde zajebisty telefon , tylnia obudowa wogole sie nie rysuje , odpalalem rzeczy po 150+ mb i nawet 1 raz sie nie zaciol cudenko telefon
 
Mój kolega ma neo v ja mam arc s i w arc s się rysuje ekran a w neo v nie co prawda szybciej chodzi arc s ale neo v dłużej trzyma bo ma mniejszy wyświetlacz
 
Gdyby nie to, że udało mi się wyrwać W995 to bym brał WT19i. Kumpel ma i sobie chwali takze bym stwawiał na niego, bo z drugim nigdy kontaktu nie miałem.
 
Tylko iphone jak nie masz kasy na nowego to lepiej kupic iphone 3 niz jakies inne badziewie
 
Tylko iphone jak nie masz kasy na nowego to lepiej kupic iphone 3 niz jakies inne badziewie

Ta kurwa, pewnie nawet nie miałeś iphona w ręce a pierdolisz jaki ten iphone nie jest zajebisty. Prawda jest taka, że iphone to drogie, zacinające się gówno a taka xperia neo v, jest mega zajebista 0 ścin, wszystko chodzi poprawnie, dobry aparat no i oczywiście najważniejsze - android...
 
dwa miesiace po premierze ifona 4 sobie kupilem i mam go do teraz i nie zamienie na zadna plastikowa tandete a ty sie spinaj dalej zazdrosny biedaczku nara
 
dwa miesiace po premierze ifona 4 sobie kupilem i mam go do teraz i nie zamienie na zadna plastikowa tandete a ty sie spinaj dalej zazdrosny biedaczku nara

Zazdrosny biedaczku? pisałem, że mialem iphone i go zmieniłem. Nie dosyć, że głupi to jeszcze ma problemy z czytaniem. Do szkoły się wróć.
 
ja tez mialem iphone 3g, telefon jest do bani a OS to.....

polecam sgs2, a jak masz wybierac to neo v
 
Last edited:
A ja powiem wam tak -.-

W polsce jak macie mozliwosc kupna Iphona bo was stać to dobrze kupcie sobie. Fajny telefon to "szpanowania" aczkolwiek gówno da sie z nim zrobic. Plusem jest ze jako odtwarzacz muzyki , aparat itp sprawuje sie znakomicie i jest szybki ale tyle Mozliwosci co telefon z androidem niema. Wiec jezeli zaleczy co na czyms pozadnym to kup sobie iphona ja mam 3gs od 2.5 roku i zadawala mnie wystarczajaca mam ios 6 wiec stwiedzilem ze 5 jest nie potrzebna.
Np w niemczech co 2 osoba ma iphona i to po przemeirze 5 widzialem juz kilka na 2 dzien w autobusie tylko ze w dniu premiery kosztowal 600 Euro a zarobi srednie to około 2000 euro wiec jezeli w polsce iphone 5 kosztowal by ok 600 zł to nie bylo by dzikich pojazdów typu "Iphona nie trzymales w rece gówno sie znasz biedaku" itp.
Ale co poradzic taki kraj Iphone 5 koszt 4000 zł juz taniej poleciec do londynu zrobic tam zakupy oraz oczywiscie iphona wrócic i za wszystko zaplacic mniej.

Pozdrawiam :D
 
A ja powiem wam tak -.-

W polsce jak macie mozliwosc kupna Iphona bo was stać to dobrze kupcie sobie. Fajny telefon to "szpanowania" aczkolwiek gówno da sie z nim zrobic. Plusem jest ze jako odtwarzacz muzyki , aparat itp sprawuje sie znakomicie i jest szybki ale tyle Mozliwosci co telefon z androidem niema. Wiec jezeli zaleczy co na czyms pozadnym to kup sobie iphona ja mam 3gs od 2.5 roku i zadawala mnie wystarczajaca mam ios 6 wiec stwiedzilem ze 5 jest nie potrzebna.
Np w niemczech co 2 osoba ma iphona i to po przemeirze 5 widzialem juz kilka na 2 dzien w autobusie tylko ze w dniu premiery kosztowal 600 Euro a zarobi srednie to około 2000 euro wiec jezeli w polsce iphone 5 kosztowal by ok 600 zł to nie bylo by dzikich pojazdów typu "Iphona nie trzymales w rece gówno sie znasz biedaku" itp.
Ale co poradzic taki kraj Iphone 5 koszt 4000 zł juz taniej poleciec do londynu zrobic tam zakupy oraz oczywiscie iphona wrócic i za wszystko zaplacic mniej.

Pozdrawiam :D

Ja go nie chciałem pojechać, to on mi próbował wmówić że iphone to dobry telefon i się "nie zacina", zresztą sam to napisałeś a to jest bzdura, iphone to mega wolny telefon.

PEACE! iphone sządzi!!!
 
Dobre tematy macie gimbusy, tlefon jest do gadania ale czego oczekiwac po forum dla gamemasterow pixelowej gierki
 
ale iphona w kieszeni ma. Dzieki averatec za skrypt zaraz bede go sprawdzal :)
 
Dobre tematy macie gimbusy, tlefon jest do gadania ale czego oczekiwac po forum dla gamemasterow pixelowej gierki

Skoro telefon służy Ci do gadania, to po co Ci iphone? bo mi np. przydaję się telefon do emaili, internetu jak jeste po za domem no i wiadomo, czasami zdjęcie sobie pykne.

Gimbusy? gimbusem jesteś ty, powiedziałbym Ci "idź na tnt", ale tam jest za wysoki poziom.
 
Back
Top