• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wykonam mapki

Kulay

Member
Joined
Jul 14, 2020
Messages
12
Reaction score
16
Siemka, jako że wróciłem do zabawy z Map Editorem jestem w stanie wykonać dla was jakieś mapki.
Jeśli jest ktoś zainteresowany albo osoba która tworzy jakiś projekt i potrzebuje pomocy zapraszam do kontaktu ;)
 
Łatwiej będzie Ci znaleźć klienta, jeśli pokażesz swoje przykładowe prace - również w przypadku pomocy non-profit.

Pozdrawiam, Xandress.
 
Siemka, jako że wróciłem do zabawy z Map Editorem jestem w stanie wykonać dla was jakieś mapki.
Jeśli jest ktoś zainteresowany albo osoba która tworzy jakiś projekt i potrzebuje pomocy zapraszam do kontaktu ;)
Ja ciułam projekt rl rooka pod 10.98 zedytowanego, priv pisz jak jesteś zainteresowany ;)
 
Odświeżam, dalej aktualne. Chętnie coś wykonam
 
Gościu masz 8 postów oferujesz komuś swoją pomoc skąd ktoś ma wiedzieć co jesteś w stanie mu wykonać?
Według opisu tematu może to być kwadrat na autoborderze robiony w 15 sekund na 8.1, jedyna informacja jaką podałeś to to, że wróciłeś do edytora.
To tak jakby ktoś poszukiwał testerów gier komputerowych, zgłosiłbym się i powiedział "grałem w grę".
Nie jestem złośliwy i tego nie piszę po złości, ale jeśli ktoś by potrzebował fajnie było by wiedzieć pod jaką wersję idzie ci najlepiej, w jakiego typu mapkach dobrze się czujesz i ile w tym siedzisz zamiast screenów, a tu ani me ani be.
 
Gościu masz 8 postów oferujesz komuś swoją pomoc skąd ktoś ma wiedzieć co jesteś w stanie mu wykonać?
Według opisu tematu może to być kwadrat na autoborderze robiony w 15 sekund na 8.1, jedyna informacja jaką podałeś to to, że wróciłeś do edytora.
To tak jakby ktoś poszukiwał testerów gier komputerowych, zgłosiłbym się i powiedział "grałem w grę".
Nie jestem złośliwy i tego nie piszę po złości, ale jeśli ktoś by potrzebował fajnie było by wiedzieć pod jaką wersję idzie ci najlepiej, w jakiego typu mapkach dobrze się czujesz i ile w tym siedzisz zamiast screenów, a tu ani me ani be.

Jakie znaczenie ma ilość postów na tym forum? Napisałem w temacie że zapraszam do kontaktu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to napiszę.
No i ludzie piszą pomimo jak wygląda post. Wkrótce pojawi się zapewne cały temat z moimi pracami ale chce trochę tego nazbierać przed utworzeniem konkretnego tematu. Wersja nie ma znaczenia, najchętniej robię mapki +10.98 ale nie ma żadnego problemu zejść kilka wersji niżej.
Zresztą to jest dział Native Chatboards, a nie Mapping Showoff.
 
Siema, chętnie - jeżeli za free - stwórz proszę custom Yalahar (coś na styl tibi global, ale mniejsze obszarowo)
 
Chętnie możemy dogadać się jak miałoby to wyglądać
 
Back
Top