• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wymuszanie kasy. Ataki

Reins

Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
586
Reaction score
8
Co mogę zrobić jak typ wymusza ode mnie kasę na gg, przy czym co chwila atakuję serwer ; d

Zmiana hostingu nie pomoże, bo jestem w hosteam.
 
Na policje. Nie ważne co, jeżeli wymusza to poważne przestępstwo. Jeżeli pokażesz dowody to jestem pewien, że złapią cwaniaczka, niejednego już złapali. Nawet jeśli ma neostradę to żaden problem. Miasto i okręg będziesz znał na przykład. Jak chcesz jego ip to zamknij wszystkie programy uzywajace internetu i podczas rozmowy z nim odpal śledzenie packetów. Jedne z tych ip należy do niego.

Pozdrawiam
 
Sami wiecie, głupio trochę iść z takim czymś na policję. Napisałem do Cert o tym wymuszaniu, zobaczę co napiszą, ale pewnie też o Policji.

O 21:30 zapowiedziany mam atak od niego, do tej miałem czas z $$.
Nie da rady wyciągnąć IP.
 
Glupio na policje?
Kurwa ludzie wy nie idziecie na policie z problemem "zablokowali mi tibje i niiie mogom ludzie grac napraffcie to" tylko z problem "ktos utrudnia/uniemozliwia dostep do systemu informatycznego przez co trace jebane pieniadze ktorych sie przykladowo utrzymuje".
Wiec skoncz pierdolic i zrob konkretne rzeczy albo nie zadawaj glupich pytan.
Ewentualnie zaplac hosteamowi zeby sie zajeli twoimi atakami konkretniej jak sam nie mozesz.
 
Sami wiecie, głupio trochę iść z takim czymś na policję. Napisałem do Cert o tym wymuszaniu, zobaczę co napiszą, ale pewnie też o Policji.

O 21:30 zapowiedziany mam atak od niego, do tej miałem czas z $$.
Nie da rady wyciągnąć IP.
Glupio bo cale zycie powiadales "Jebac Policje" ?:)
 
Hosteam na pewno ogarnie te ataki, daj im tylko czas. Zresztą za nim założyłeś temat, to pisałeś do nich?
 
Po co dawać firmie kase, jak taki cwaniaczek będzie dalej wyłudzać kasę. Na policję i tyle.
 
Po co dawać firmie kase, jak taki cwaniaczek będzie dalej wyłudzać kasę. Na policję i tyle.

Jak by to jeszcze było takie proste jak się mówi. Teraz tak, zacznijmy od tego że są potrzebne dowody, wezmą Ci Twój sprzęcik i będą wszystko sprawdzać(rozmowy gg i inne duperele) co się z tym wiąże?

- filmy, gry, programy, wątpię w to że chociaż jedna osoba z tego forum nie ma czegoś pirackiego,
- na policji są mega durnie, jak znajdę gdzieś skan karteczki jak inactive zgłosiło ataki to wam pokaże(inactive to firma w której zaczynałem robić otsy),
- sprawa się będzie ciągnąć i ciągnąc.......
 
Jak by to jeszcze było takie proste jak się mówi. Teraz tak, zacznijmy od tego że są potrzebne dowody, wezmą Ci Twój sprzęcik i będą wszystko sprawdzać(rozmowy gg i inne duperele) co się z tym wiąże?

- filmy, gry, programy, wątpię w to że chociaż jedna osoba z tego forum nie ma czegoś pirackiego - (ja)
- na policji są mega durnie (prawda stracisz czas) , jak znajdę gdzieś skan karteczki jak inactive zgłosiło ataki to wam pokaże(inactive to firma w której zaczynałem robić otsy),
- sprawa się będzie ciągnąć i ciągnąc....... (prawda w 100%, a po roku umorzenie nawet jakby się przyznał Ci na fb czy na gg że Cie ddosuje to i tak chuja by to dało.)

Nie opłaca się iść, to co azi napisał to w 99% prawda, stracisz czas, poczekaj na hostem niech to wytnie a typowi prędzej czy później skończą się fundusze, chyba że Cie jedzie błędem w silniku / skryptach bądź po prostu znudzi.
 
Jeden użytkownik pomógł mi osobiście, dowiedzieliśmy się kto to i co ma za serwer. Mogę mieć jego dane z bh ale nie wiem czy jest sens to ciągnąć jak ataki zostały wycięte.
 
Co ty gadasz, że nie da się wyciągnąć IP ? Wiesz cokolwiek o wysyłaniu i odbieraniu pakietów ? Przecież nie wysyłają się one w kosmos.

Jak wyciągnąć IP osoby po numerze Gadu-Gadu?
Z tego co wiem istniał kiedyś program nazywający się Inwigilator, lecz często on nie działał.
O wiele większą skuteczność zauważyłem w: Konnekcie - alternatywnym komunikatorze Gadu-Gadu, który gorąco polecam. Po zainstalowaniu konnekta dodajemy do listy kontaktów interesującą nas osobę. Osoba musi się pojawić na GG, zmienić opis czy napisać do nas (możemy sami coś wymyślić byle by napisała cokolwiek). Klikamy wtedy prawym przyciskiem myszy na osobie -> "więcej". Pojawi nam się takie okienko:

http://img197.imageshack.us/img197/66/konnektinformacjeo.png

Na czerwono podkreśliłem dane, które nas interesują, czyli IP poszukiwanego.

Więcej
 
Gratuluje mózgu, napisał przecież, że mu grozi, wymusza kasę na gg.
 
Jeżeli ma ip stałe i zewnętrzne, nie przypisywane przez serwer DHCP, to gówno mu zrobisz, może się podszyć pod dowolny adres nawet pod mój czy twój czy kogoś tam innego jeżeli trafi. :)

Można wtedy dochodzić po MAC adresie sieci/karty sieciowej, ale jeżeli zmienia, to co na to poradzisz?
 
Back
Top