• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wymuszanie kasy. Ataki

Co mogę zrobić jak typ wymusza ode mnie kasę na gg, przy czym co chwila atakuję serwer ; d

Zmiana hostingu nie pomoże, bo jestem w hosteam.

Zapytaj o numer konta bankowego ;) Bedziesz go mial jak na tacy ;)
 
Zapytaj o numer konta bankowego ;) Bedziesz go mial jak na tacy ;)

To chyba tylko w środowisku tibijskim muszą być tak biedni ludzie żeby wyłudzać pieniążki na konto bankowe a nie w BTC czy PP.
 
Wygasło zdjęcie nie wiem czemu, ale dam jeszcze raz:(czy to on?)
13662125598901574721.png
 

Attachments

  • 13662125598901574721.jpg
    13662125598901574721.jpg
    20.6 KB · Views: 10 · VirusTotal
Jak bardzo ci szkodzi, to zbierz wszystkie dowody i potem w jednej wiadomości na GG napisz mu, że jeżeli nie przestanie to idziesz z tym na policję. Nieważne ile będzie się to ciągnąć ważne, że go dojebią. Ja bym się na kutafilca uparł.
 
Raczej nie on. Po rozmowie widać było że to małolat. Doszedłem jaki ma serwer i bardziej skupia się nad tym aby odblokowali mu router na bh, więc zaprzestał on ataków. Ale były w wysokości rzędu 1-2 gb.

Na policję nie poszedłem , serwer mam tak jakby testowy, osób 30-50, więc zachodu nie będę sobie robił tym bardziej że teraz jeszcze matury.

@down

Popierdolony jesteś jak ten osioł w avatarze ... Nie rozumiem dlaczego takie rzeczy Cię przerażają, może czas wyjść na dwór ? :(
 
Last edited:
Raczej nie on. Po rozmowie widać było że to małolat. Doszedłem jaki ma serwer i bardziej skupia się nad tym aby odblokowali mu router na bh, więc zaprzestał on ataków. Ale były w wysokości rzędu 1-2 gb.

Na policję nie poszedłem , serwer mam tak jakby testowy, osób 30-50, więc zachodu nie będę sobie robił tym bardziej że teraz jeszcze matury.

to po huj zakładałeś tutaj ten temat jeśli nie masz zamiaru nic z tym robić? :/
Debilizm niektórych tutaj ludzi mnie przeraża...
 
Jeżeli ma ip stałe i zewnętrzne, nie przypisywane przez serwer DHCP, to gówno mu zrobisz, może się podszyć pod dowolny adres nawet pod mój czy twój czy kogoś tam innego jeżeli trafi. :)
Możesz mi to wytłumaczyć, bo chyba ja tak nie potrafię.

Można wtedy dochodzić po MAC adresie sieci/karty sieciowej, ale jeżeli zmienia, to co na to poradzisz?
Sieć ma adres MAC? I twierdzisz, że MAC wychodzi poza pierwszy router w sieci?
 
wydaje mi się ze chodzlo mu o to ze zmienia karte sieciowa xD , to jest koszt 20 zł a wymiana trwa 5min ;d
 
wydaje mi się ze chodzlo mu o to ze zmienia karte sieciowa xD , to jest koszt 20 zł a wymiana trwa 5min ;d

nie chodzi o to, a o zasady funkcjonowania sieci
 
Last edited:
Code:
to po huj zakładałeś tutaj ten temat jeśli nie masz zamiaru nic z tym robić? :/
Debilizm niektórych tutaj ludzi mnie przeraża...

D. Kielb
Popierdylony jesteś jak ten osioł w avatarze ... Nie rozumiem dlaczego takie rzeczy Cię przerażają, może czas wyjść na dwór ?

Temat można zamknąć, wszystko zostało wyjaśnione :)
 
Jeżeli ma ip stałe i zewnętrzne, nie przypisywane przez serwer DHCP, to gówno mu zrobisz, może się podszyć pod dowolny adres nawet pod mój czy twój czy kogoś tam innego jeżeli trafi. :)

Można wtedy dochodzić po MAC adresie sieci/karty sieciowej, ale jeżeli zmienia, to co na to poradzisz?

sorry, ale muszę :w00t: - dasz autograf?

facepalm.hu
 
Back
Top