• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wysylanie itemow do depo via lua

Dubler

PHP, LUA, C++
Joined
Aug 3, 2009
Messages
268
Reaction score
11
Location
Poland
ma ktoś pomysł jak zrobić wysyłanie przedmiotow do depo via lua kiedy jest online, oraz kiedy jest offline gracz? :D

Jedyny pomysl jaki mi kolega podrzucił to stworzyć parcela na mapie, wrzucić do niego itemy a potem przenieść do depo, onLogin, ma ktoś coś lepszego?
 
ta
onSendMail czy coś takiego, niewiem pokombinuj z funkcjami takimi

a jak na nooba to
robisz item = parcel, dodajesz item do parcela (label) uzywasz funkcji edytowania textu i wpisujesz tam nick gracza i nazwa depota, teleportujesz item na pozycje skrzynki
 
chyba ta opcja na nooba będzie idealna xD dzięks

onSendMail to event w creaturescripts, nic z tym nie wykombinuje
 
Funkcja szukaj - http://otland.net/f28/wysya-anie-items-do-depo-147229/
Na prawdę trzeba być pajacem, żeby takiej rzeczy nie znaleźć, i to jeszcze na polskim forum..

Złoty talerz
Lua:
//doPlayerSendMailByName(name, item[, town[, actor]])


Złoty talerz? wiem co to złoty prysznic.. ale... xD!
Btw, w którym tfs'ie ta funkcja została wprowadzona? I jakie są możliwości do parametru "actor" ?
 
chujowa ta funkcja troche, ale wreszcie zadziałała. w item musi być uid itemu który został stworzony przez doCreateItemEx czy jakoś tak...
 
Złoty talerz? wiem co to złoty prysznic.. ale... xD!
Jak się nie ma w domu talerzy to tak jest.

Talerz:
456531-love-talerz-21cm-59-90-bone-china_big.jpg


Plus złoto, czyli złoty talerz:
Dolcevita%20talerz%20Zloty.jpg
 
chujowa ta funkcja troche, ale wreszcie zadziałała. w item musi być uid itemu który został stworzony przez doCreateItemEx czy jakoś tak...

to dobrze właśnie, bo daje duuużo to możliwości :)

dokładnie, ale mr. dubler chciałby wklepać numerek itemka, najlepsiej golden helmet i mieć go w depo.

indeed seminari, mozna wysyłać całe parcele itemów.

dla ciekawskich, bo padło pytanie actor- actor jest tym samym co wszędzie. osoba wysyłająca, aby poprawnie zaskoczył event onMailSend/Receive.
 
Back
Top