• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wyszukiwanie postaci - biała strona

cyna

New Member
Joined
Feb 7, 2009
Messages
236
Reaction score
2
Cześć.

Od jakiegoś czasu mam problem z wyszukiwaniem postaci w gesior acc. Chodzi o to, że po wpisaniu w wyszukiwarke nicku lub kliknięciu na niego wyskakuje biała strona i nic więcej. Co dziwne niektóre nicki wchodzą normalnie.

Myślałem, że to wina nazw, ale wygladają na normalne, przykładowo "Vito", powinno śmigać, a jest biała strona. Co to może być?

Btw. Jeszcze od razu zapytam, żeby nowego tematu nie robić, jak ktoś zmienia na mojej stronie default logo gildii na jakąś zajebaną texie?
 
Cześć.

Od jakiegoś czasu mam problem z wyszukiwaniem postaci w gesior acc. Chodzi o to, że po wpisaniu w wyszukiwarke nicku lub kliknięciu na niego wyskakuje biała strona i nic więcej. Co dziwne niektóre nicki wchodzą normalnie.

Myślałem, że to wina nazw, ale wygladają na normalne, przykładowo "Vito", powinno śmigać, a jest biała strona. Co to może być?

Btw. Jeszcze od razu zapytam, żeby nowego tematu nie robić, jak ktoś zmienia na mojej stronie default logo gildii na jakąś zajebaną texie?

ktoś robi gildie default logo i obrazek się tak zapisuje ;)
 
php.ini - display_errors = on ewentualnie index.php dodaj:
PHP:
ini_set('display_errors', 1);
I wyszukaj przyczyny błędu + popraw i wróc do poprzedniego stanu :)
 
Last edited:
Dzięki za szybkie odpowiedzi, problem rozwiązany.

Like przyznane, do zamknięcia :).
 
Back
Top