• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial Wytłumaczę wam jak zrobić serwer na no-ip

Status
Not open for further replies.

czekolada15

New Member
Joined
Mar 14, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Location
:)
Witam,robię ten temat dlatego ze dużo osób szuka tematu "jak się robi serwer na no-ip" dlatego wam tutaj to wytłumaczę.:)
Do Roboty

Witam. Ponieważ już któryś raz z kolei odpowiadam na post : jak zrobić no-ip ?? postanowiłem napisać nowy, krótki poradnik o tym.

Co daje no-ip. ??

Masz neostradę ?? Denerwuje cię zmienne ip. ?? Chcesz mieć ots ?? To jest to co cię uratuje !!!! Nie będziesz musiał podawać dla graczy co raz to nowego ip. a jedyne co będziesz musiał zrobić to zastosować się do poradnika ! Nie ma na co czekać ! Nie ma nad czym się zastanawiać. Do roboty !

REJESTRACJA

ZE WSZELKICH SIŁ ZACHĘCAM WAS DO TWORZENIA KONTA E-MAIL W USŁUDZE GMAIL. DLACZEGO ? BO JEST NAJLEPSZY! 0 SPAMMU I WSZYTKO DOCHODZI W MGNIENIU OKA. WIĘCEJ INFO TUTAJ!

1. Wchodzimy na stronę : No-IP - Dynamic DNS, Static DNS for Your Dynamic IP i naciskamy "Sign-up Now!",
2. Pojawia się formularz . Wypełniamy go według instrukcji na obrazku.

Imageshack - noip3.jpg - Uploaded by mohjjuugff

Po wypełnieniu naciskamy "I Accept. Create my Account",
3. Na nasz adres e-mail podany przy rejestracji zostanie wysłany link do aktywacji konta.
Klikamy na niego.(Znajduje on się pod zdaniem: "To activate your account please click the following URL:"),
4. Gratulacje ! Wasze konto zostało aktywowane ! Możecie się teraz zalogować używając adresu e-mail i hasła.

TWORZENIE DOMENY NO-IP

1. Klikamy po lewej stronie "ADD",
2. Postępujemy według instrukcji na rysunku:

Imageshack - noip2m.jpg - Uploaded by mohjjuugff

3. Klikamy "Create Port Redirect". Jeśli wszystko zrobiliśmy dobrze po 5 minutach domena będzie działać poprawnie,
4. Pobieramy Klienta. Wybieramy system operacyjny!
5. Gratulacje ! Stworzyliśmy własną domenę no-ip ! Możemy być z siebie dumni !

KONFIGURACJA PROGRAMU

1. Instalujemy normalnie. Klikamy na "ducsetup" następnie 3x "Next".
Na samym końcu klikamy "Finish",
2. Logując się podajemy adres e-mail i hasło,
3. Powinna pojawić się nam nasza domena. Naciskamy na kwadrat obok buzi z okularami,
4. Jeśli all jest dobrze i odczekaliśmy 5 minut powinna pojawić się uśmiechnięta buzia. Buzia z rumieńcami oznacza że też jest dobrze zaś smutna oznacza że coś jest źle,
5. Gratulacje ! Skończyłeś swoje dzieło ! Masz właną domenę no-ip. ! Teraz zmienne ip już ci nie straszne!
6. Jeśli coś nie działa to oznacza że coś nie zostało dobrze zrobione.

Jak użyć no-ip. w naszym OTS'sie ?

1. Wchodzimy w plik config.lua naszego ots'a i uzupełniamy jak poniżej. Oczywiście wpisujemy swoje no-ip. a nie tak jak ja :

Imageshack - noipp.jpg - Uploaded by mohjjuugff

To akurat na przykładzie DT 2.2.
2. Jeśli no-ip. będzie włączone, to nasz acc maker sam go znajdzie - nigdzie nie trzeba nic wpisywać.

Myślę ze podobało wam się:)
i mój wysiłek potraktujecie pomyślnie :) by.GoD Czekalada ;p
 
czasem myśle, że już nic nie może mnie zadziwić, zawsze jestem w błędzie
 
Dzięki za poradnik. Zawsze z tym miałem problem, możesz jeszcze napisać jak odblokować porty na liveboxie?
 
Wielkie dzięki za poradnik. Przydał mi się on 100% jak 50 innych z tnetu jesteś moim bogiem dzięki tobie założyłem sffuj 1 ots na Neostradzie! :wub:
 
:)...:) Schemacik został usunięty "jak odblokować porty na liveboxie" :) przepraszam za Keylogger... ;p
 
Last edited:
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 
w ostatnim screenie jest link do keylogera, a nie screen

haker :D:p

<joke>:wub:

Edit: chociaz nie sprawdzalem co jest pod linkami xd
 
A czy mógł byś zrobić tutorial ze zmiany prawego tylnego wahacza w Megance? Bardzo bym prosił ze screenami.
 
"Kurczok" przepraszam,ale na tym się nie znam :)... Szkoda ze za Temat żadnego ++, bo się trochę namęczyłem ;p
 
Last edited:
Ja tez. Kiedy poradniik jak urúchomic swúj pierwszy ots?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top