• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Xampp - ataki

dima0909

Banned User
Joined
Oct 18, 2012
Messages
271
Reaction score
0
Witam. W jaki sposob zabezpieczyc Xamppa? (Acc Maker).
Pewna osoba z tego forum (nie bede wymieniac kto), jakims cudem mi wylaczyl ACC MAKERA do OTSa....ze po wpisaniu adresu no-ip nic sie nie wyswietlalo...tak jakby nie bylo wgl XAMPPa ....dopiero jak zrestartowalem Apatche, to wszystko zadzialalo znowu....

O co tu chodzi? I jak sie przed tym zabezpieczyc?
 
jakims cudem mi wylaczyl ACC MAKERA do OTSa....

Żaden wyczyn wyjebać slowloris'em apache, zmień webserva na nginx'a.

Głupie rozwiązanie ale nie chce mi się tłumaczyć jak wprowadzać moduł do apache'a ;c
 
Żaden wyczyn wyjebać slowloris'em apache, zmień webserva na nginx'a.

Głupie rozwiązanie ale nie chce mi się tłumaczyć jak wprowadzać moduł do apache'a ;c

tylko że wszystkie poradniki itd są do xamppa ;p wolalbym przy xamppie zostać, tylko jak go zabezpieczyć?

@down
dużo mi to nie mowi..
 
Last edited:
Jakoż to nie
XAMPP = LAMP
LAMP = webserv :)

hmmm ...

Xampp to jedynie pakiet oprogramownia w którego skład wchodzi między innymi apache. Czyżbym się mylił ;) ?

Ale to już chyba zależy od tego kto jak interpretuje samą definicje webserv'a.
 
Zmień na uniserver ja go używam i nie narzekam :) wpisz w google uniserver otland
 
Wydaje się to trudniejsze niz xampp ;p .... o wiele wydajniejsze bezpieczniejsze?

- - - Updated - - -

http://www.youtube.com/watch?v=hB5MQycKR2Y
 
Żaden wyczyn wyjebać slowloris'em apache, zmień webserva na nginx'a.

Głupie rozwiązanie ale nie chce mi się tłumaczyć jak wprowadzać moduł do apache'a ;c

Owszem głupie bo kolega ma na pewno Windowsa :).

Only the select() connection processing method is currently used, so high performance and scalability should not be expected. Due to this and some other known issues version of nginx for Windows is considered to be a beta version.

Xampp jest bardzo dziurawy. Miałem na nim otsa, szybko się przerzuciłem na linuxa, ponieważ....

ownedas2.jpg

Nie polecam Xamppa :).
 
Back
Top