• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Xampp-win32-1.7.4-beta2-VC6 - problem z phpMyAdmin

Kacyk

New Member
Joined
Mar 17, 2010
Messages
265
Reaction score
0
Location
Poland
Witam, mam problem ponieważ w nowym xamppie jak wejdę w http:/localhost/phpmyadmin wyskakuje mi błąd :
Code:
#2002 - Serwer nie odpowiada (lub gniazdo lokalnego serwera MySQL nie jest skonfigurowane poprawnie)
Połączenie dla użytkownika kontrolnego zdefiniowanego w pliku konfiguracyjnym nie powiodło się.
wiecie ocb ?
 
Ja zawsze, gdy używałem XAMPP'a miałem taki problem, że to co było włączone, było czasem wyłączone i na odwrót.
W efekcie przestałem używać XAMPP'a (przestałem używać do testów, produkcyjnie on się w ogóle nie nadaje).

Poza tym, jak bardzo mądrze (to nie ironia) udało ci się podać, to jest wersja beta. Może nie działać, i tak to już jest, że nikt nie prowadzi supportu dla wersji beta.

Polecam po prostu ściągnąć ostatnią stabilną wersję.
 
dzięki za info, starsza wersja mnie nie interesuje bo potrzebuje nowszą wersje PHP ;/
 
mozesz zaktualizowac php nie ruszajac xampa, recznie poskladac paczke z apacza, php i mysqla, uzyc uniserva i jeszcze z kilka(nascie?) opcji pewnie jeszcze zostalo
 
Back
Top