• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Xbox360 vs PS3

Status
Not open for further replies.

marcinek99097

Banned User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
588
Reaction score
4
Location
Poland/Dg
Zamierzam zakupić jakąś konsole tylko nie wiem jaką zdania są bardzo różne na ich temat , może wy powiecie mi coś nowego.
Zależy mi na tym aby w przyszlości gry pykały.
Microsoft dopiero zapowiada na ok. 2014-2015 wypuścić nowego Xboxa więc tu nie trzeba się bać , jednak PS wypuszcza już nie długo PS4
I czy wgl jest sens PS3 kupywać?
Nie chodzi mi tu specjalnie o grafike czy coś tylko o wypuszczanie nowych tytułów.
 
Wiesz, to że są pogłoski, jakieś domysły, i że sony potwierdziło prace nad PS4 nie znaczy że będzie prędko, można to łatwo wywnioskować po odstępach czasu w jakim były wypuszczane kolejno ps1, ps2, ps3. Nigdzie nie ma podanej konkretnej daty, a to dlatego że jeszcze trochę na PS4 poczekamy, i na pewno do tego 2013, może 2014. Nie wiem jak sprawa wygląda z Xboxem, ale na ps2 jeszcze fifa 11 była wydana, więc na ps3 jeszcze długo będziemy mogli pograć w nowości, nawet jak chociażby wyjdzie to PS4. Do tego trzeba doliczyć inne kwestie które powinieneś rozważyć przy zakupie, na przykład czy będziesz przerabiał, czy będziesz grał na multi, czy masz ochotę płacić za multi co miesiąc czy tam co 2, na każdą konsolę są exclusive'y i z tym trzeba się pogodzić, i wybrać które gry bardziej Ci podchodzą, dodatkowo ile masz na to kasy i podobne sprawy. Nie pisząc o tym dajesz nam do zrozumienia że już to rozważyłeś, czy nie?
 
Nie , multi mi nie potrzebne nie zamierzam na niej spędzać dużo czasu gry hmm ogólnie to czekam na GTA5 , ale chętnie bym zagrał w 4 jeszcze na konsoli.
Jak jest z tytułami? Ogólnie bardziej bym wolał Xboxa jednak zastanawiam się czy jest sens czy za rok może 2 będą wychodzić nadal najnowsze tytuły.
Am nie obchodzą mnie żadne funkcje te kinekty ,network itd.
Zależy mi tylko na grach masz może jakaś aktualną listę gierek ?
 
co do x360:
za przerobke bez utraty gwarancji zaplacilem 50zl

o ps3 nie napisze bo nic nie wiem
 
Nie chodzi mi o przeróbki bo nie zamierzam się w to bawić.

Hmm te tytuły które mnie interesują są tu i tu ;D bardziej mnie kusi 360 hm a jaki jest najnowszy model xboxa? slim? czy warto obejrzeć się za premium czy elite? czym to się różni chodzi o tytuły?

@edit
Sory za double posta.
Emm Xboxa Slime wychacze nowego za 700 zł z kinektem.
Albo np. taka? nowy soft itd.
http://allegro.pl/xbox-360-arcade-lt-2-0-tanio-289-pln-i1955119948.html
A 100x tańsza od slime?
 
Last edited by a moderator:
premium elite itd roznia sie brakiem badz wielkoscia dysku twardego

@edit

ta z aukcji na allegro w twoim poscie jest konsolą Arcade czyli bez dysku twardego , takowy dysk mozesz dokupic , na niej nie bedziesz mogl grac w gry stworzone dla xboxa , oczywiscie jest miejsce na saveowanie gier
 
PHP:
Ja mam xboxa od początku premiery, nie narzekam, dobrze się gra. Lecz jedni wolą PS3, drudzy XBOX. Kwestia przyzwyczajenia, mi się szczerze mówiąc lepiej grało na padacie ps'a ;p ale xbox fajny, gry fajne, grywalność też więc polecam.

Co do gier, będą wydawane na obie konsole, no i jeśli patrzysz na dodatki do konsol to xbox ma kinect, a play ma też jakąś nowość ale nie pamiętam jak się nazywała ^ ^
 
Ja tam polecam PS3. Ogólnie grałem/miałem/mam wszystkie konsolę, i na żadną nie narzekałem - solidnie wykonanie, żadna gra mi się nigdy nie zacięła, brak problemów z konsolami. Problem może sprawić wyłącznie przerabianie ich, ale jeśli masz jakoś radzisz sobie z wyszukiwaniem informacji, to sobie raczej z tym poradzisz. W Xbox'sie przekonuje mnie to że stworzył je po części Microsoft, i tylko tyle.
 
Ja bym poczekał na x720 lub ps4, już niebawem nowych gier na 360* nie zobaczysz, tak samo będzie z ps3.
 
Last edited:
Bierz xboxa, opłaci Ci się.

Ps3 ! Sony to Sony 1, 2 zajebiste 3 bije na leb jakies xbox'y
Xbox bije te twoje pseudo gówna, na łeb jeśli nie na dwa, plejcioto. Chcesz fanboyować, wypieprzaj na inne forum.
 
Last edited:
Ejj jaki xbox 720? :D przecież Microsoft wypowiedział się na temat plotek i nikt nie powiedział że tak się bedzie nazywał nawet nie myślą nad nową konsolą.
A PS4 to tak Sony zapowiedziało wydanie w 2014 chyba albo 015.
Kupiłem Xboxa 360 Slime :D za 900 zł ;] nówkę xd
 
Ejj jaki xbox 720? :D przecież Microsoft wypowiedział się na temat plotek i nikt nie powiedział że tak się bedzie nazywał nawet nie myślą nad nową konsolą.
A PS4 to tak Sony zapowiedziało wydanie w 2014 chyba albo 015.
Kupiłem Xboxa 360 Slime :D za 900 zł ;] nówkę xd

Gratuluje zakupu, nie słuchaj lancqa(xtibia), on wszystko wie....
 
Ejj jaki xbox 720? :D przecież Microsoft wypowiedział się na temat plotek i nikt nie powiedział że tak się bedzie nazywał nawet nie myślą nad nową konsolą.
A PS4 to tak Sony zapowiedziało wydanie w 2014 chyba albo 015.
Kupiłem Xboxa 360 Slime :D za 900 zł ;] nówkę xd

Xbox prawdopodobnie pojawi się w 2013, a tutaj więcej informacji.
XBOX 720 - Blog o konsoli XBOX nowej generacji

Gratuluje zakupu, nie słuchaj lancqa(xtibia), on wszystko wie....

O, widzę że wróciłeś z działki. Jak było ?
 
Last edited:
xTibia a czy ty wiesz ,że ten blog nie jest wiarygodny?!
Microsoft owszem pewnie coś wypuści ,ale po pierwsze to ma być dopiero ok. 2015 roku a po drugie to ma być to ala komputer.
Gdzie Gry PC/XBOX bedą takie same wiec nie chce mi się czekac 3 lat ;D
 
Last edited:
PS3


1. PS3 jest o wiele bardziej przyszłościowy gdyż jest o wiele mocniejszy( Połowa PS3 ma większą moc obliczeniową niz cały Xbox). Xbox powoli robi się za słaby.
2.PS3 posiada Blue-ray( Jest to duży atut) , Filmy w jakości Full hd , 3D , no i pojemność płyty jest Dużo większą wiec gry zawsze będą na 1 płycie
3. Dużo więcej gier jest po polsku
4.Gra w sieci jest darmowa
5. Dużo częstże updaty.
6 Możliwość oglądania bezpłatnie AXN czy Serialów na Ipla mają wprowadzić też TVN.
7. Wbudowane WIFI ( Nie każdy Xbox ma )
8.Możliwość wyjmowania Dysku i podpięcia go do kompa , a także zamiana dysku na innego nowego nawet do 500 gb a dyski nie są drogie ;D
9. Wbudowany Bluetooth , można podpinać słuchawki klawiatury itp bez przewodowo :D
10. Przeglądarka internetowa :D
11. Jest bardzo cichy a xbox wyje jak ....
12. Jest Gran Turismo 5 <3
13. łączność z PSP i PS-Vita
14. niska awaryjność ( tu ci nie wyjebie roda , ja na Sowim Xboxie miałem 3 razy)
15. wygląd ( Czarny , Biały , Albo Szary ) , ogólnie Desing Lepszy moim zdaniem...


i wiele wiele więcj mam PS3 , xboxa , wii itp ale najwięcej Gram oczywiscie na PS3 :D
 
Użytkownik wybrał konsolę, tak więc zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top