• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Xorots.pl Restart 29.01.13 godz 18;00 Pkt na start! Evo 8.6

Btw. Już przed startem niektórzy się ścigali z lvlem o0
Attachment 18522
Tak, co do lvli tych 99, dostali je st, którzy nie mogą expić... Więc to nie jest tak że oni mieli lepiej na starcie... Chciałem tylko by byli już gotowi na server.

Czyli 22,5min po starcie każdy zalogowany gracz dostanie punkty!
Tak wpierw było 15 po, potem stwierdziliśmy że rozdamy je 15-50po ponieważ chyba sam wiesz, jak to jest z niektórymi dziećmi... Oni muszą mieć co do minuty albo się obrażą...

Zwróciłem tylko uwagę temu koledze, że łamie regulamin pisząc ten temat a ty na mnie najeżdżasz. Trochę szacunku (jeżeli w ogóle wiesz co to jest) to jest forum publiczne i nie życzę sobie abyś tak się do mnie zwracał.

@Wooya
dobrze wiesz że nie chodzi mi oto czy mi zwróciłeś uwage czy nie... Chodzi mi o to np...
Nie ma to jak nie wiedzieć co ma się na swoim własnym serwerze
A jak powiedziałem że to nie należy do mnie -.-
A co do regulaminu, ja go przestrzegam, tylko mnie zdenerwowałeś głupim postem przez swoją ślepotę... A wklejenie tego posta tutaj nie jest zabronione... Tutaj jest dział dla Polaków, i wkleiłem go wszystko jak powinno być, nie ma napisane, jakie mogą być tutaj tematy a jakie nie (chyba, nie jestem pewny, ale tak mi się zdaje)
 
Wiesz... nie wystarczy tylko przeczytać regulamin, trzeba go przeczytać ze zrozumieniem:
Nie wolno zakładać tematów na Polish Board, które należą do innego globalnego działu.

Tematy takie dotyczą, choć nie tylko: reklamowania OTSów, pokazywania map, udostępnianie skryptów/map/dystrybucji, skrypty, dystrybucje, mapy i podobne. Nie wolno także pisać próśb o takie materiały. Służą do tego odpowiednie działy na międzynarodowych forach. Należy w nich pisać po angielsku.
 
To wg reg. większość tematów na PB jest do wyjebania. Np ten:http://otland.net/f28/podpowiedz-179421/ PRośba o skrypt, czyli elo.

Co jest tam niezgodnego? Przecież nie proszę o skrypty tylko o podpowiedź na jakiej zasadzie mają działać.

P.S
2. Zabroniony jest tzw. off-topic. Jeżeli piszesz post w odpowiedzi na czyjś temat, upewnij się, że post jest zgodny z tematem.

Wiem, sam też złamałem, ale ty hejtujesz co drugi temat na pb.
 
Co jest tam niezgodnego? Przecież nie proszę o skrypty tylko o podpowiedź na jakiej zasadzie mają działać.

P.S


Wiem, sam też złamałem, ale ty hejtujesz co drugi temat na pb.

Ta ehe.
 
Nie wolno zakładać tematów na Polish Board, które należą do innego globalnego działu.

Tematy takie dotyczą, choć nie tylko: reklamowania OTSów, pokazywania map, udostępnianie skryptów/map/dystrybucji, skrypty, dystrybucje, mapy i podobne. Nie wolno także pisać próśb o takie materiały. Służą do tego odpowiednie działy na międzynarodowych forach. Należy w nich pisać po angielsku.

Temat elfa Homepay dla Modern/GesiorAAC i do tego jeszcze przyklejony : P
PROBLEM?
 
wolisz dyskusje o skrypcie czy o pedałach? bo takie rzeczy by nam zostały jakby wyjebano takie tematy z pb boardu

Czy kiedykolwiek tu był jakiś temat o pedałach? ; o
 
Back
Top