• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Youtube] - Co mówią: Tibijczycy

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Uwaga! Kopiuje wam temat z innego forum, w którym to osoby w zartobliwy sposób podchodzą do tematów związanych z tibią - nie jestem autorem tego filmu.
Źródło: Tibia.net.pl
Orginalny Temat: -YouTube Co mówią: Tibijczycy

Cytat postu użytkownika (wiki206) :
Rozważałem czy może lepiej będzie ten temat zamieścić w dziale "śmieszne" jednak ten wydaje się lepszy mimo wszystko . Cóż... Co mówią Tibijczycy i tyle w temacie .
Video: Co mówią: Tibijczycy (500 Viewers) - YouTube

My account: Tibia - Free Multiplayer Online Role Playing Game - Community
TwitchTV (Live): Rock4EverPL
Facebook: http://www.facebook.com/Rock4EverYouTube

maxresdefault.jpg
 
chujowe, abstrachuje lepiej robi

- - - Updated - - -

weź stary, co za gówno

- - - Updated - - -

po za tym większość tekstów zaczają osoby co napierdalały w tibie, a abstrachuje robi uniwersalnie

- - - Updated - - -

hah ale z tym "ciekawe, gdzie oni się respią" jeden plus

- - - Updated - - -

i to z desert questem xDDDD

- - - Updated - - -

chujowe w sumie, 5 min, za długie i wgl zjebanie zrobione

- - - Updated - - -

coś czuje, że abstrachuje ich ostro ściśnie, byłby jakiś fun
 
temat wciąż na topie, piszesz tak bo nici z funtery? gracze się znudzili już tą magiczną tibia 8.6? a aktualizacji nie umiesz? eh przykre
 
jakby nie patrzeć dobre, oddaje klimat jaki panował te 7-10 lat temu na kafejkach internetowych, jak jeszcze pół podstawówki w to grało to mniej więcej właśnie takie teksty padały
 
Wakacje? Czas odpalić pacca.
12244577534372534021.jpg
 
Serio ludzie nie macie co robić w wakacje ;O

Pojedźcie sobie nad morze czy coś a nie tibia w głowie, jestem zawiedziona :(
 
A mnie się ten filmik nawet podoba.

A do tych co piszą ze to jest podróbka "abstrachuje" to powiem wam tyle że oni też nie są oryginalni bo zerżnęli pomysł z "zagranicznego" jutjuba
 
A mnie się ten filmik nawet podoba.

A do tych co piszą ze to jest podróbka "abstrachuje" to powiem wam tyle że oni też nie są oryginalni bo zerżnęli pomysł z "zagranicznego" jutjuba

ale tu chodzi o nie zerżnięty POMYSŁ, tylko sposób wykonania i wymowę
 
Back
Top