• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Z ciekawości, Gengia, Pyre, Oken

kentash

sunwell.pl
Joined
Dec 1, 2012
Messages
287
Reaction score
21
Location
germany | Alabama
Założyłem z ciekawości temat, w prawdzie nie zastanawiałem się wcześniej, ale teraz mnie zaczeło to gryść. Skąd te 3 wyspy się wzięły na 90% RL Mapek, przecież tych wysp nie ma na rl tibi. Wgl. to od kiedy one są na otsach i kto je zapoczątkował.
PS. Przeczytajcie 2 razy zanim coś napiszecie, bo co niektórzy mają z tym problem z tego co widziałem przy moim ostatnim temacie.
 
Ja poraz pierwszy widziałem te wyspy na szwedzkim serwerze Syphera.com wersja chyba 8.0 - 8.31. Tyle, że tam wyspy były oskryptowane oraz aktualizowane, na oken był Oken quest, coś jak poi, na gengii na wrl był Xerxes robe quest, pisanie do lustra żeby przejść. :D.
 
Ja poraz pierwszy widziałem te wyspy na szwedzkim serwerze Syphera.com wersja chyba 8.0 - 8.31. Tyle, że tam wyspy były oskryptowane oraz aktualizowane, na oken był Oken quest, coś jak poi, na gengii na wrl był Xerxes robe quest, pisanie do lustra żeby przejść. :D.
Hah, grałem tam przez jakiś czas, ale to było wchuj dawno ;d
Pamiętam że klepaliśmy Rexisów a sami byliśmy czymś z czego później Decauthy się wykształciły
 
wzruszają mnie wasze historię

#temat

też nie wiem skąd się wzięły na rl mapkach, ale wiem czemu potem nie znikały... bo kiedyś expów nie było aż tyle jak teraz, a takie gengia/oken/pyre miały spore respy i był szybki exp, dlatego ludzie tego chcieli i chcieli też ich bo dobrze je znali z poprzednich rl mapek ;p
 
Z tego co gdzieś wyczytałem/ktoś mówił, to owe wyspy miały być na rl tibi lecz zostały wykradzione, ile w tym prawdy - nie wiem.
 
0 prawdy.
Coś Ci się pomyliło albo źle przeczytałeś i pomieszały Ci się fakty.
W życiu by ich nie dodali wgl nie dopracowane, kwadraty nic w sobie nie mają gorzej niż źle a sławne się zrobiły dla tego że ktoś je zrobił potem znalazły się w necie nie było dużego wyboru na wyższego klienta Tibi i tak one powstały a najbardziej to na Tibia 8.40+.
 
cipsoft dopiero od tibii 8.6 zaczął robić respy zajebane monsterami typu nowa banuta, drakeny, souleatery~~, lizardy, itp. wcześniej nie było prócz poi'a takich wielkich respawnów gdzie się bierze to na ue/obszarowe runy

a gengia, pyre, oken takie właśnie trochę są.. Po za tym całkowicie nie pasują do rl, więc to jest bzdura.
 
ja skasowalem z mapy te zjeb*** wyspy 1 gracz ktory sie zalogowl zapytal "jest gengia pyre?...." -.-
 
ja je pamietam z pierwszych rl mapek sasira, caldeum czy jakso tak 8.0 tibia
 
Na jednej z nich stał NPC u którego można było mnożyć kasę i rozpierdolili mi serwer po 3 godzinach od startu, kurwa mać.
Do dupy te rl mapy z internetów <_<
 
Back
Top