• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Za ile serwer dedykowany ?

Status
Not open for further replies.
Donatora nie 'kupuje sie' dla 0.4 :(

Czlowieku troche wdziecznosci...
 
po co donator ten syf 0.4 jest na każdym forum.

coraz więcej takich ludzi się tutaj wypowiada. Ja jebie, tnp dalej powraca?
Skoro 0.4 jest na każdym forum to idz na inne.
marcinek zakładasz milion tematów (GOOGLE KURWA), w ogóle pierw pisałeś że zrobisz strony, jak Ci dałem stronę do zrobienia. (Tydzień czasu napisałeś że Ci trzeba), po tygodniu napisałem do Ciebie, chciałeś kolejny tydzień na wykonanie strony - dobra. I teraz zero odzewu? GG - NULL, OTLAND - NULL. Może z wszystkimi tak?
 
hahaha no faktycznie zapomnialem, ze 0.4 jest na kazdym forum chyba musze wrocic na tibia net pl;/
 
po co donator ten syf 0.4 jest na każdym forum.

Syfa to ty se mozesz wycisnac na czole.
Skoro nie szanujesz pracy innych i masz w dupie wszystkich dzieki, ktorym mozesz postawic swoj nedzny OTS i miec krzywa sygnature, to duzo nam to mowi o Tobie.

btw. oczy mnie bola jak patrze na te Twoje pseudo posty, i przecinki odzielone od wszystkiego spacjami... Masz jakis kompleks?
 
nie jaki mam miec kompleks z przecinkami? o_O
nie mam otsow nie bede mial i nie chce miec wiec nie wiem skad takie rzeczy bierzesz
0.4 to syf bo jest syfem no cóż jak ktos sie juz bierze za to to niech robi to porzadnie i bez bledow , np. Tala jak on zrobi 0.2.8 to jest zajebisty silnik a nie najebane syfu tyle.

@edit
jak cie bola oczy to moze raz na jakis czas odejdz od tego monitora i wyjdz z domu ok ? a i odjeb sie od mojej sygnaturki nie podoba sie to nie patrz jebaku.
 
nie jaki mam miec kompleks z przecinkami? o_O
nie mam otsow nie bede mial i nie chce miec wiec nie wiem skad takie rzeczy bierzesz
0.4 to syf bo jest syfem no cóż jak ktos sie juz bierze za to to niech robi to porzadnie i bez bledow , np. Tala jak on zrobi 0.2.8 to jest zajebisty silnik a nie najebane syfu tyle.

@edit
jak cie bola oczy to moze raz na jakis czas odejdz od tego monitora i wyjdz z domu ok ? a i odjeb sie od mojej sygnaturki nie podoba sie to nie patrz jebaku.
Po pierwsze primo jak nie wiesz o co chodzi z przecinkami to gratuluje.
Po drugie primo 0.4 JEST NIE WYKONCZONY, PONIEWAZ JEST CIAGLE W WERSJI BETA I DLATEGO NIE JEST DOSTEPNY PUBLICZNIE, a jesli Ty nie jestes w stanie pojac i ciagle nazywasz go "syfem" to lepiej Ty wyjdz z domu.
 
Donatora nie 'kupuje sie' dla 0.4 :(

Czlowieku troche wdziecznosci...

wdziecznosci za co? Za to, ze troche ludzi rozwija projekt na licencji GPL, lamiac ja przy okazji czy moze za to, ze wspanialy admin hostuje to piekne forum, ktore - nie oszukujmy sie - istnieje tylko dzieki TFSowi. W dodatku przeciez to jest ciagle wersja oznaczona jako beta wiec wszyscy powinni miec dostep do rozwijania go zeby przyspieszyc prace. To tyle ode mnie
 
Nie.
Za to, ze TFS nie wazne na jakiej licencji, ale jednak jest.
 
To niech pisza sobie wszystko od nowa i wtedy robia to tak jak powinno byc. Przeciez wczesniej otserv byl rozwijany bezinteresownie i bylo OK, do teraz jest z reszta, tylko niestety ma forka, ktory stal sie konkurencja i to w sumie nieuczciwa
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top