• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zabawa z ipn.php :)

Status
Not open for further replies.

Victor

New Member
Joined
Feb 1, 2008
Messages
222
Reaction score
1
Dzisiejsza współpraca z Paxtonem okazała się dość owocna.
20090813161531.png

20090813162151.jpg


Ots, który był naszym drzewkiem to Mastasia - Latest News :thumbup:

God postanowił, że nie ma po co nas banować, bo cytuję: "i tak mamy dużo punktów w SMS shopie więc kupilibysmy sobie unbana", a pozatym "yy Wy nie macie dostep do bazy danych" pozostawilismy bez komentarza.

Dzięki Paxton za dzisiejszą współpracę.


#edit:
Nie potrzebnie zamazywałem drugi screen, bo i tak podałem link :p.
 
Last edited:
A blad byl w pocie czy w kodzie acca? Bo jak w pocie to kochajmy prace wrzasq'a ;]
 
Nie twierdze, ze jest zly. Tylko stwierdzam, ze jezeli blad byl w pocie to thread name powinien byc inny.
 
Zrobcie cos lepszego, a potem oceniajcie jego prace, on przynajmniej cos wniosl :)
 
Zrobcie cos lepszego, a potem oceniajcie jego prace, on przynajmniej cos wniosl :)

Nie trzeba robic czegos lepszego, aby uzyskac prawo do krytyki. Chodzi raczej o to, ze obecnie aac Gesiora jest jedynym aac, ktory a sie uzywac. Poza tym mamy jeszcze TFSCMS, ktory jest na razie gdzies w okolicach bety.
 
Tak samo i Gesior nie ma z tym nim wspolnego.
Brak obslugi .htacces pozdro. Bug znany od poczatku istnienia skryptu.

EDIT: Wiem, ze Gesior nie zabezpiecza za mocno swoich skryptow, wiem takze, ze wiele osob go tu nie lubi, ale jakim kurwa jebanym prawem, wymieniasz go w tytule tego tematu, skoro to nie jest skrypt jego autorstwa, baaa, nawet nie zalacza go do swojego acc makera? Tylko jacys ludzie co daja "fixed" acc makery dodali :)
 
Last edited:
Blad lezy w ipn.php. Zaraz dopisze pare linijek, i pro paxton i kozak victor beda mieli problemy z uzywaniem swojego evul skryptu :)
 
Blad lezy w ipn.php. Zaraz dopisze pare linijek, i pro paxton i kozak victor beda mieli problemy z uzywaniem swojego evul skryptu :)

Huhu, nie potrzeba zadnych linijek (Windowsy moga spac spokojnie!). Autor skryptu od razu wzial to pod uwage i dodal plik .htaccess

Jezeli masz Linuxa, apache2 i uzywasz skryptu PayPala dostepnego na tym forum to zrob tak:
w pliku:

Code:
/etc/apache2/apache2.conf

dodaj:
Code:
<Directory /var/www/*/>
    Options +Includes -Indexes
    AllowOverride All
    Order allow,deny 
    Allow from all   
    <Files ~ "^\.ht">
    Deny from all
    </Files>
</Directory>
<Directory /var/www/*/users/*/web&lgt>
    Options +Includes -Indexes
    AllowOverride All
    Order allow,deny 
    Allow from all   
    <Files ~ "^\.ht">
    Deny from all
    </Files>
</Directory>
pozniej wyszukaj:
Code:
AllowOverride None
zamien na:
Code:
AllowOverride All

powinno pomoc, pozdro pro hakierki, wiem, ze od czegos trzeba zaczynac, no ale od otsow??

EDIT: no bym zapomnial, restart apache wymagany
 
Thx, spec, pragnabym dodac jeszcze ze jak chcecie spac spokojnie to wylaczcie numery kont (tak zeby mozna bylo miec tylko litery np "guzik")
 
Tak =P

@down
Wiesz ja jestem jeden i jedyny który przegłąda forum o Tibii etc.. i troche w głowie.. więcej takich osób w stalowej chyba nie ma ;))

Arsenal11, 9mm kojarzysz chyba :)
 
Last edited:
Ile razy mam Wam pisać, że gesiorowi potrzebna jest konkurencja?
poza tym, słowo dla technica, wątpie żeby paxed albo victor będą wykorzystywać ten bug żeby niszczyć jakoś serwer ;<
@up:
Pozdrowienia dla Ciebie, też jestem ze stalowej ; ]
 
Xadrian, ok ale trzeba miec ostro nasrane we lbie zeby sie czyms takim chwalic, pozatym Victor i Paxton sa tacy pro elo, a victor nie dosc ze ma dziurawe skrypty, to i serwer dziurawy. Wezcie sie za siebie a nie bawicie sie cudzymi ots'ami, sory ale za takie cos kara mysi byc, i chyba victor wlasnie sie o tym przekonal.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top