• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zabezpieczenia iptables vps, proszę o pomoc

gerord

New Member
Joined
Apr 14, 2014
Messages
4
Reaction score
0
Witam, czytalem duzo na ten temat ale po prostu tego nie rozumiem i moje pytanie jest takie moze ktos mi dac jakis poradnik jak zabezpieczyć vps debian 7 sposobem iptables lub jakims dobrym i troszke wytlumaczyc jak cos nie bede rozumial poniewaz bede robil server dbko i chcialbym miec w miare dobre zabezpieczenia (vps juz mam jak cos). Z gory dziekuje.
 
Witam po raz drugi mam takie pytanie bo nie jestem orlem z angielskiego wiec boje sie ze cos zle zrozumiem dlatego lepiej by bylo z filmiku jakiegos albo poradniku polskiego, byscie mi dali jakis poradnik czy filmik bo nie moge znalesc polskiego
 
@gerord
Nie wiem po co Ci iptables jak dobiero zaczynasz zabawe z otkami, watpie ze ktos bedzie chcial Ciebie walic.
Jak dla mnie to tylko marnujesz czas, zrob server cos tam rusz... jak juz troche zlapiesz to wtedy zaczniesz myslec o zabezpieczeniach, a najszybciej zmienisz hosting!

Dalej DDoS na otkach? Kurde myslalem ze wszyscy juz polecieli robic cos innego, jednak otservlist pusta - malo polskich.
 
Dzieki wielkie za odp na razie sobie fail2ban zainstalowałem i skonfigurowalem. I mam pytanie czy ten fail2ban dobry jest ? Wole na wszelki wypadek sie zabezpieczyc nawet troche zeby cos tam blokowało. tak dalej ddosuja jak narazie mnie nie ale jeden mnie straszy xD
 
Back
Top