• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zabezpieczenie otsa przed botami.

Kurczok

Newbie
Joined
Oct 22, 2009
Messages
497
Reaction score
4
Witam wszystkich piszę ten temat ponieważ jestem ciekawy czy istnieją jakieś sensowne sposoby wykrywania/ograniczania czy wręcz uniemożliwiania korzystania z bota.

Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie tylko proszę nie róbcie tu bezsensownego spamu.
 
Last edited:
Zmien "wersje" klienta np. z 8.57 na 1.0 + w silniku ogranicz tylko logowanie z 1.0, wtedy beda musieli uzywac tylko own clienta, 2. zmien w own cliencie nazwe okienka + nazwe klasy okna glownego, to przynajmniej w pewnym stopniu ograniczy boty, niektorzy sobie po prostu na zwykle zmienia, ale wiekszosc graczy to brainless newby i sobie nie dadza rady.
 
Zmien "wersje" klienta np. z 8.57 na 1.0 + w silniku ogranicz tylko logowanie z 1.0, wtedy beda musieli uzywac tylko own clienta, 2. zmien w own cliencie nazwe okienka + nazwe klasy okna glownego, to przynajmniej w pewnym stopniu ograniczy boty, niektorzy sobie po prostu na zwykle zmienia, ale wiekszosc graczy to brainless newby i sobie nie dadza rady.

Dzięki za informację. Jednak robienie własnego klienta po to aby uniemożliwić korzystanie z botów wydaje mi się że odstraszy graczy. Ale nie ukrywam że jest to pewnie najlepszy ze sposobów.
 
Cipbot pewnie oblicza , trase jaká gracz robi, jak dlugo, czy caly czas ta sama trasa itk.. :p
 
Code:
auto 200 | listas 'SD TARGET' | useoncreature ID_NOWEGO_SD target

Nie wart nawet paru cc =\\
 
mi sie zdaje ze cipsoft nie oblicza tylko sprwadza wayponty jak np 100 raz z rzedu idzie postac po tych samych waypontach to cos jest nie teges

ale to tylko moje zdanie
 
kilka(mało przydatnych)bajerow jest w cpp board, ale mozna na nich bazowac i zrobic cos wiecej
 
Szczerze mówiąc wolał bym żeby grało 50 graczy niż 400 botów. Na rl i evo mogą sobie biegać boty ale wydaje mi się że na własnej mapie rpg jest to nie na miejscu.
 
Ludzie nie walczą z botami, bo na nich zarabiają.

A teraz zajebiście ważne pytanie, czym się rożni bot od spoofa?

Tak samo mógłby ots wyjebać bana za otservlist za to ze gracze botuja, stawiają MC, jakby nie było to nie są realni gracze.
 
Dlatego ELF jest nie wykrywalny, gdzy nie chodzi caly czas po tych samych wspolrzednych, wkoncu gdy goni jakiegos mobka, i ominie dany wpt, nie musi do niego wracac(isntanieje taka opcja) i tym smamym podarza do nastepnego, zmieniajac swoja 'stala droge'... :)

tja, ale targeting pozostaje za szybki, chyba ze napiszesz hotkeya na targeting xD

@down: dobra, prosty nie wymaga duzo roboty, ale jesli chcesz wykozystac pelna moc elfa z kilkunastoma mobami na liscie to sprawa sie komplikuje, poza tym niewiele osob w ogole wie ze tak sie da
 
Last edited:
tja, ale targeting pozostaje za szybki, chyba ze napiszesz hotkeya na targeting xD

Code:
auto 1000 | listas 'nom siema' | if [not $target] { wait 250..2000 | attack 'Dwarf Guard' }

? xd
 
Cipbot pewnie oblicza , trase jaká gracz robi, jak dlugo, czy caly czas ta sama trasa itk.. :p

Nah ja uzywalem bota na rl tylko do leczenia i banik polecial ;)
mi sie wydaje ze oblicza szybkosc leczenia co do milisekundy i wychodzi ...

na Lunara byla nawet sytuacja ze koles dostal bana po tygodniu unbana :)
 
Co do powyższego zgadzam się z Zoolem. Ja grając na CaveBocie na real tibii zostałem zbanowany, hm po trzech tygodniach. Odchodząc od tematu, siema Zool (Duck) - Sqn z old daneri.pl się kłania, he.
 
Nah ja uzywalem bota na rl tylko do leczenia i banik polecial ;)
mi sie wydaje ze oblicza szybkosc leczenia co do milisekundy i wychodzi ...

na Lunara byla nawet sytuacja ze koles dostal bana po tygodniu unbana :)

Albo poprostu ktoś Cie zaraportował, sprawdzili Cie i ban :peace:
 
pingi sprawiają, że healing czy cokolwiek ustawione nawet na sztywno się waha 2-10 ms różnicy przy dość stabilnym pingu myślę że będzie
 
Back
Top