• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

zabezpieczony client

merfus

Member
Joined
Dec 27, 2011
Messages
214
Reaction score
5
Location
Poland
Witam otóż mam problem z clientem, problem jest w tym że nie działa mi Tibia Auto na nowym cliencie (był update na OTS).
Próbowałem go przerobić w sensie przerzucenia do wcześniejszej wersji clienta tibia.dat .spr i resztę, i tutaj zaczynają się schodki.
Podczas wbijania na swojego chara wyświetla się Only Version of version xxx is Allowed, w sensie że client jest stary i wymagany jest nowy do wbicia na serwer :), moje pytanie brzmi, jak to obejść "only newest version of client is allowed.", abym mógł na starym client'cie grać?

O Tego Clienta chodzi: DBL_1.89.7.rar - Speedy Share - upload your files here
OTS - Dragon Ball Legend
myślę że wystarczy zmienić coś przez Hex Editora? tylko że ja jestem w hexach bardzo początkujący, jedynie coś podmienić co jest gdzieś to wiem jak ;/, szukałem właśnie w hexach aby zmienić tą wersję ale nie znalazłem.

Czy jest ktoś w stanie pomóc?
 
No i bardzo dobrze, że nie działa.
 
Back
Top