• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zablokowane porty..

zxzxzx

New Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
334
Reaction score
3
Witam! posiadam laptop na którym chcę założyć ots, laptop jest łączony za pomocą rutera bezprzewodowo, modem. problem polega na tym że nie można połączyć się przez no-ip , gdy wpisuję (127.0.0.1,localhost,192.168.0.3) wchodzi strona acc , wszystko jest ok ale gdy już wpiszę swoje ip czy adres domeny nic się nie wczytuje, próbowałem odblokować porty ale nadal w programie do sprawdzania portów widzę że są poblokowane.. zapora jest wyłączona, daje ssy z port forw i inne...

Proszę o pomoc! (rep ++)

port_ch.png



port_r.png


port_r_2.png


image.png
 
No jeśli z VECTRA to musisz do nich zadzwonić i poprosić o odblokowanie danego portu.
 
podobno ci sie udalo, co zrobiles? mialem ten sam problem u siebie po wymianie routera,iles czasu minelo a ja dalej bym nie potrafil tego naprawic.
 
No właśnie mi się nie udało a Vectra w dodatku teraz zablokowała dostęp do swoich routerów tak że nie mogę się nawet zalogować... -.- do testów zostaje mi tylko kupno vps czy hamachi.
 
Back
Top