• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

zablokowany mam acc maker

tibiek

Banned User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
320
Reaction score
0
Location
Poland
jak chce wejsc na moja strone to mi wyskakuje jakis komunikat ze jest niebezpieczna takie cos TD-W8901G ;/ jak to odblokowac mam neo i hamachi a juz mialem strony i otsy
 
Hehehe dobry typek ;D tibiek nastepnym razem jak bedziesz zakładał temat to nie pisz tyle zbędnych szczegółów wydaje mi się że ten post powinien wyglądać tak:

Gdy wchodzę na stronę to mi wyskakuje jakiś tam błąd i coś tam jest napisane. Nie jestem noobem miałem już setki otsów i stron.
 
no dobra wyjebalem to i nadal nie dziala moze powiecie jak odnlokowac porty w neostradzie albo cos
 
wpisz sobie w google "jak odblokować porty" jest pełno poradników o tym ja tak zrobiłam mam neo + Livebox i śmiga hamachi to shit :peace:
 
o martynko kochana powiedz jak ty to zrobilas albo daj poradnik z jakiego korzystalas bo szukalem ale nie smigaja
 
Rozumiem że masz LIVEBOX ?
proszę PORADNIK

jeśli masz jakiś inny router wzoruj sie na tym poradniku bo napewno jest bardzo podobnie
 
Back
Top