• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[ZAPOWIEDZ] Otland Desk - Otland.net desktop aplication

szeos

Member
Joined
Sep 16, 2010
Messages
190
Reaction score
7
Location
Newcastle under lyme
screen1.jpg
Otland desk jest prostym programem dzieki ktoremu powiadamiani bedziemy o nowych postach/tematach na lamach niniejszego serwisu w postaci glosowej oraz komunikatu balonikowego
Przyklad:
screen4.jpg


program pozwala wybrac za pomoca specialnie przygotowanych checkboxow interesujacy nas dzial ktory bedzie sledzil
screen2.jpg


Aby przejsc do tematu/postu nalezy kliknac w guzik "Go to post" z niebieskim podkreslonym napisem widocznym na ponizszym screenie


screen3.jpg


jezeli ktores z for nie zostaly objete checkboxem oznacza to ze zostal on uwzgledniony przy wyborze forum ktore znajduje sie nad nim w hierarchii.

Dodatkowo aby nie zabierac zbednie miejsca na pasku program laduje w trayu(tam gdzie gg czy skype)

Program pojawi sie dnia 1 czerwca o godznie 19 w dziale download
 
Do dupy oprawia graficzna :S.
 
fajnie by było jakby dało się edytować "skórki" do programu bo ten default jest paskudny :)
 
zazwyczaj najpierw opracowuje się funkcjonalność, później daje sie wersję "beta" i testuje się wszystkie funkcje, a oprawa graficzna na koniec prawda?
pomysł fajny, ale to dla maniaków otlanda, ja osobiście nie będę korzystać, ale daję Ci rep+ za chęci :)
pozdrawiam
 
Fajny pomysł, niestety jestem chyba jednak rasistą i C# kojarzy mi sie z czym brzydkim XD
Co do wyglądu - rzeczywiście mogłbyś bardziej dopieścić graficznie :D
 
Back
Top