• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zaptanie do przeglądarki.

Nie jest jasne co ty dokładnie chcesz, ale polecam poczytać różnicę pomiędzy $_GET i $_POST. Te są dla PHP, ale w HTTP są to dwie różne metody żądań: GET i POST i to o czym myślisz najprawdopodobniej tak nie zadziała.
 
Raz, że Facebook posiada zabezpieczenia, których Ty zapewne nie uświadczysz przez całe swoje życie, a dwa, najprostszy captcha zabezpiecza przed takimi zabiegami.
 
ehe, nie mam zamiaru "haczyc" ludzi, ogólnie chce napisać taki program w c++ z wykorzystaniem Curla, a dokładnie podaje w programie imie/nazwisko/email/pass/plec/data i program automatycznie wysle zapytanie i się zarejestruje
 
ehe, nie mam zamiaru "haczyc" ludzi, ogólnie chce napisać taki program w c++ z wykorzystaniem Curla, a dokładnie podaje w programie imie/nazwisko/email/pass/plec/data i program automatycznie wysle zapytanie i się zarejestruje
Ajć, bo prościej ściągnąć program i wpisać dane, niż to zrobić na głównej facebooka, czy jak? bo nie czaje rytmu czacza.
 
Po prostu musze zrobić 30 kont na FB, i robie to raz ze chciałbym podnieś sowje kwalifikację , 2 mam problem chce go w jakiś sposób rozwiązać i mieć wiedzę na przyszłość, 3 i tak musze zrobić te 30 kont. W sumie wiekszosc mam jedynie mam problem głównie
z tym zapytaniem. W sumie już go wyciągnąłem, lecz teraz się mecze jak go "wysłać" aby to chodziło.
 
Back
Top