• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zapytania

Status
Not open for further replies.

szatan1x

Professional Lua
Joined
May 10, 2011
Messages
803
Reaction score
27
Location
Poland
Witam Otlanderzy z BP,
Mam problem mianowicie brakuje mi kilka tabelek w bazie danych a nie mogę zainstalować acc od nowa ma ktoś wysłać tutaj podstawowe zapytania do bazy danych ponieważ nie wiem których mi dokładnie brakuje wiem że jest problem z wyswietlaniem postaci na stronie ale nie wiem która tabela za to odpowiada :)
 
Nie, nie napisałem tego żeby sobie coś napisać, nie mogę po prostu czytać tych Twoich postów. Robisz otsy, zarabiasz na nich, a nie znasz podstaw. Nie mówiąc już tu o podstawach, bo wszystko znajdziesz. Wystarczy trochę pomyśleć.
 
no to pomyśl za mnie ;p
jak wiesz to poprostu powiedz jakiej tabeli mi brakuje i tyle...
Ale jeżeli to jest zbyt chujowy post to go snejku zamknij bo widzisz
nie znam podstaw
...
 
tak trudno znaleźć te tabele w plikach accmakera? :|
przeciez tam jest jeden plik odpowiedzialny za wszystkie tabele WYSTARCZY POSZUKAĆ :|
 
Myślałem że jakiś murzyn to za mnie zrobi ale jak nie to Przepraszam i proszę o zamknięcie bo zaraz będzie spam jakim jestem debilem ;p...
 
Ja bardziej obstawiam, że nie wiedziałeś a nawet nie domyślałeś się gdzie tego szukać. Skoro sam stwierdzasz, że jesteś debilem to spamu nie będzie =D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top