• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zapytanie sql na pkt na remove items

Reins

Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
586
Reaction score
8
W nazwie tematu błąd, chodzi mi o to , aby podmienić te zapytanie na dobre, bo te mi nie działa, a chodzi o to aby usunąć dany item graczom na całym serwerze.

DELETE FROM player_depotitems, player_items, tile_items WHERE itemtype = 2160;

Gdzie usuwa itemy z depo, oraz z graczy ID tems 2160, ale zapytanie nie dzierży, mysql wywala błąd ? Mógłby ktoś pomóc ? ;)
 
Last edited:
Zaryzykowałem i użyłem komendy z tnetu to mi całą strukturę player_item wyczyściło ;D
Pomoże ktoś ?
 
wejdz np w player_depoitems i daj szukaj znajdz ten item i zaznacz masowo i skasuj ;]
 
Okej spróbuję ; ) Rep +

Jeżeli ktoś może jeszcze posiada zapytanie sql aby od razu pousuwać to dobrze jak by wrzucił ;]
 
Code:
DELETE FROM `player_depotitems`  WHERE itemtype = 2160;
DELETE FROM `player_items`  WHERE itemtype = 2160;
DELETE FROM `tile_items`  WHERE itemtype = 2160;
Wrzuc wszystko naraz
 
O dzięki ;], a jak to jest, chcę usunąć powiedzmy item o id 2270, ktoś wysłał sobie parcelem ten item na nooba który jeszcze nie zalogował, czy to także usunie te itemy czy będą dalej ?

Szukamlaya Rep+
 
Usunie wszystkie itemy, ktore sa zapisane w bazie danych.
Jezeli byl save, to nawet jak noobek sie nie zalogowal tam beda.
 
Back
Top