• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zapytanie SQL w scrypcie

Diego Art

New Member
Joined
Nov 22, 2013
Messages
13
Reaction score
1
Cześć,

Mam takie pytanie, czy jest możliwość wklepania zapytania SQL w scrypcie który odpowiada za ponowne otwarcie serwera?

Mam silnik który zamyka się codziennie o 02:00. Otwierany jest za pomocą scryptu, który wraz z zamknięciem silnika automatycznie go włącza.

Code:
echo "Logger Started" >> logs
while [ true ]; do >> logs
 ./silnik >> logs
done >> logs

Dzieje się to oczywiście wszystko w screenie.
Chciałbym zapytać, czy jest możliwość, aby zawsze w czasie restartu przed ponownym otwarciem zainicjował mi jedno zapytanie SQL, np:
Code:
UPDATE `players` SET `redskulltime` = 0;

Ma ktoś jakiś pomysł?
 
Nie pisz "scrypt" bo aż oczy bolą, nieudolne połączenie angielskiego z polskim :)

Można to łatwo zrobić, w globalevent znajdź plik init.lua i dodaj gdzieś w nim linijkę:
Code:
db.executeQuery("UPDATE `players` SET `redskulltime` = 0;")
 
Nie wiem nawet dlaczego tak pisałem, pośpiech :D

Co do wątku, zapomniałem zaznaczyć iż wersja silnika to 7.9, nie posiada on globalevent :/

Chciałbym ustawić aby wraz z każdym restartem każdemu graczowi który zdobył większy mlvl od X, cofało do tego limitu. Nie posiadam source i nie mam możliwości ingerować w środku.
 
Nie wiem nawet dlaczego tak pisałem, pośpiech :D

Co do wątku, zapomniałem zaznaczyć iż wersja silnika to 7.9, nie posiada on globalevent :/

Chciałbym ustawić aby wraz z każdym restartem każdemu graczowi który zdobył większy mlvl od X, cofało do tego limitu. Nie posiadam source i nie mam możliwości ingerować w środku.
Na 7.92 się nie znam, masz może jakiegoś przykładowego datapacka pod ten silnik? Zobaczę co się da zrobić.
 
Back
Top