• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zarabianie w internecie

Lares

Member
Joined
Feb 8, 2010
Messages
315
Reaction score
7
Hej macie jakieś pomysły na dorobienie sobie przy użyciu internetu? Polecacie jakieś programy partnerskie? Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć żadnej pracy w której nie oczekiwali by cudów i roboty po 10h a płacili 1000 zł, przy doliczeniu kosztów dojazdów tak na prawdę niewiele zostawało :/ Więc postanowiłem się zapytać was czy macie jakieś pomysły jak można zarobić jakieś drobne w przerwach między wykorzystywaniem w pracy a szukaniem pracy.
 
Lares, aby zarabiac w internecie trzeba miec wlasnie te pomysly, wtedy jest szansa na najwieksze zarobki. Inaczej szanse na zarabienia zadowalajacej kwoty sa bardzo male. Jesli liznales troche programowanie itp przy robieniu otsa, wtedy mozesz szukac zlecen na jakichs forach tematycznych, zlecenia.net, peb.pl w dziale zlecenia czy cos w tym stylu (np. umiesz robic szablony do joomli-latwa sprawa- wchodzisz na fora joomli i szukasz zlecen). Przy okazji c++ podobny jest do jezyka php. Programistow php w naszym kraju jest malo i nie oplaca sie za bardzo tego uczyc, ale jak juz szukaja to ladne kase mozna wytrzepac :p dla porzadnego informatyka przestawienie sie z jednego jezyka na drugi to kwestia tygodni. No ale trzeba miec opanowany jakis z jezykow. Tak to mozesz pisac jakies artykuly np. w textmarket.pl . Z rzeczy zwiazanych z open tibia duzo nie zarobisz, jeden na sto serwerow potrafi sie wybic, aby zarabiac <100 zl miesiecznie, a jednak koszty dedykow i ryzyko stracenia kapitalu poczatkowego odstraszaja
 
idź żebrać pod kościołami

na święta ludzie robią się hojni i każdy chcę kogoś uszczęśliwić


P.S
Zawsze na święta zostawia się miejsce dla wędrowca, weź komuś wjedź na chatę i spytaj czy ugoszczą cię,(heh wyobrażacie sobie jaki to musi być zonk, zawsze co roku zostawia się miejsce, aż tu nagle ktoś przychodzi XDDDD)
 
idź żebrać pod kościołami

na święta ludzie robią się hojni i każdy chcę kogoś uszczęśliwić


P.S
Zawsze na święta zostawia się miejsce dla wędrowca, weź komuś wjedź na chatę i spytaj czy ugoszczą cię,(heh wyobrażacie sobie jaki to musi być zonk, zawsze co roku zostawia się miejsce, aż tu nagle ktoś przychodzi XDDDD)

co-ty-mi-tu-kurwa-odpierdalasz-pl-ffffff

 
Ale tak patrząc na serio, to naprawdę większy hajs można zarobić, mój kumpel podobnie robił rok temu na święta i mu wpadlo 1500~ zl, tylko on gadał, że jest smutny na święta i rodzicie chorzy itd. i ludzie mu hajs dawali, jeszcze to tak sprytnie robił, że nie to że leżał i błagał, tylko klęczał na schodach i zapłakany coś tam się niby modlił XD i ludzie sami podchodzili XD
Beka z tego, ale 1,5k do przodu/.
 
Wiesz ja tam bym nie chciał żeby potem o mnie gadali jakiś biedak, tylko pomyleńcy i ludzie potrzebujący siedzą pod kościołem.
#topic może tak jakaś strona? Dużo stron powstaje i się wybija.
 
Zakładasz fanpage o cyckach lub coś innego, zbierasz 5-10 tys fanow, szukasz jakiejś firmy co Ci zapłaci za umieszczanie na tablicy fanpagu od nich reklam/link do strony i boom. Parę reklam zrobisz, ludzie odchodzą z fanpage a Ty kasę już zarobiłeś i robisz nowego fanpage. Hhaha ^^
 
jest w tym kraju praca dla ludzi , nie wiem jak ty szukasz ale ja sam wybieram sobie zmiane chodze po 8h/day i mam 8.50 za godzine wystarczy poszukac
 
Gratulujemy Vonszowi czytania ze zrozumieniem, jak by chciał zapierdalać przy łopacie to by zapytał czy mu to załatwisz;D ale co innego jest w temacie;d
 
pisze o jego 1 poscie 10h/dziennie i 1000zl /miech

i to wcale Rafał nie jest łopata tylko Gilette
 
pisze o jego 1 poscie 10h/dziennie i 1000zl /miech

i to wcale Rafał nie jest łopata tylko Gilette

No właśnie, on nie buduje domów, w których potem ludzie mieszkają, tylko robi żyletki, których każdy zadbany mężczyzna używa, jego misja jest bardzo ważna, to właśnie od niego zależy czy będziesz wyglądał jak cywilizowany człowiek czy jak brudas.
 
No właśnie, on nie buduje domów, w których potem ludzie mieszkają, tylko robi żyletki, których każdy zadbany mężczyzna używa, jego misja jest bardzo ważna, to właśnie od niego zależy czy będziesz wyglądał jak cywilizowany człowiek czy jak brudas.

Twierdzisz że człowiek z brodą to brudas? Ahh, ta polska mentalność.
 
Back
Top