• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Żart przy kompilacji?

Status
Not open for further replies.
Łączenie się z Kocis1994:666... połączono.
Żądanie HTTP wysłano, oczekiwanie na odpowiedź... 666 OK
Długość: 308609920000000000 (29T) [text/plain]
Zapis do: `Koci1994'

100%[======================================>] 30.860.992 10,1TB/s w 2,9s

2010-01-23 15:39:21 (10,1 TB/s) - zapisano `Koci1994' [308609920000000000 /308609920000000000 ]
A jednak xd

@Asio.maniacs

Wyjdźcie.
 
wrzuc loga z ./configure jeszcze
 
Dobra, poradziłem sobie D:

Mam inny błąd: potwory mają fast attack xD! Wie ktoś, dlaczego? Reszta jest normalnie.
 
@up
napisz dla potomnych jak bo sam ciekawy jestem co posrane bylo.

Co do mobow wiem, ze miedzy wersjami zmienily sie tylko formulki spelli o fattacku nic nie wiem.
 
Dobra, poradziłem sobie D:

Mam inny błąd: potwory mają fast attack xD! Wie ktoś, dlaczego? Reszta jest normalnie.

Dobra, pierwszy raz się wypowiem tutaj.
Miałem taki sam błąd i to wina niepoprawnej konfiguracji, dokładniej starych boostów- po wgraniu 1.40 bez problemów działa(apt-get install libboost-all-dev).
 
zainstaluj libby 1.40
apt-get update && apt-get upgrade
a potem
apt-get install libboost1.40-dev libboost-system1.40-dev libboost-filesystem1.40-dev libboost-date-time1.40-dev libboost-regex1.40-dev libboost-thread1.40-dev
i normalnie powinno pojsc. Oczywiscie odinstaluj najpierw wszystkie inne wersje libboosta
 
apt-get remove brain

Robiłem wszyystko, nie wiem w czym błąd, w dodatku czas na otku jest przyspieszony. Po 1 minucie wywala ostrzeżenie o idle, które powinno być po 14 minutach...
 
musisz zupdatowac do libbostow min. 1.39 bo cos piepszy sie w 1.40 :/
 
siemka mam ten sam problem..


powie mi ktos jak to naprawic? :)
 
Hmm gdyby link z boostów działał (być może działa, nie sprawdzałem), ale jeśli działa już to mozesz wgrać je tak jak jest opisane w Tutorialu. A jeśli nie działa (boost) to zaktualizuj wersję liboosta do najnowszego. :thumbup:
 
lion mógłbys cos konkretnego? chodzi mi o komendy do aktualizacji ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top