• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zaśmiecanie domków.

Hakur

New Member
Joined
Feb 12, 2012
Messages
145
Reaction score
1
Witam mam problem otóż u mnie na serwerze (tfs 0.3.6pl1) każdy gracz może wrzucać do kogoś domku itemy i może wiecie jak to naprawić. JBC to już szukałem szukałem ale znaleźć nie mogłem :D
 
o ile wiem to normalne ze ktos wrzuca do domku itemki i smieci jedynie na nielicznych ots widzialem ta blokade zapewne grzebali w source ;p a po primo balerino ;p wstaw okna i po sprawie
 
wstaw okna i po sprawie
Powiedź swoim graczom, żeby na noc zamykali okna - to na pewno nikt nic nie wrzuci :).
Możesz to zrobić w movements, jeśli się nie mylę.
 
No dobra ale jak ktoś ma ogródek, sklep czy balkon to już nie ma co zamykać.
 
Lua:
function onAddItem(moveitem, tileitem, position, cid)
	if getTileInfo(position).house then
		return false
	end
	return true
end

XML:
<movevent event="AddItem" fromid="1" toid="20000" tileitem="1" script="daż_mi_sfuj_skrypt.lua"/>

Nie wiem czy to zadziała, nawet nie testowałem, nie siedzę już w OTS to i się trochę zapomniało :).
 
Dopiero sie skapłem jak chciałem przetestować ten twój kodzik samuś że 9.42 tfs nie da sie wrzucic nic do domku bo pisze not invited
 
Ale on nie ma takiego, z resztą Ty też mieć nie powinieneś.
 
Back
Top