• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ZDUNA REALOAD

nie wiem czy wiesz ale jak byles maly to zapalila sie kolyska i matka cie gasila lopata a ojciec kolysal w betoniarce tak wiec wypierdalaj nieudaczniku
 
nie wiem czy wiesz ale jak byles maly to zapalila sie kolyska i matka cie gasila lopata a ojciec kolysal w betoniarce tak wiec wypierdalaj nieudaczniku

O KURWA !!! hejt z przed 237482740239 lat , napisz jeszcze cos o scooby doo ,mcgayerze i miodowych latach retardzie to sie juz wgle wszyscy młodo poczują :*

translate : i think it was a joke but i dont give a damn ^.-
 
O KURWA !!! hejt z przed 237482740239 lat , napisz jeszcze cos o scooby doo ,mcgayerze i miodowych latach retardzie to sie juz wgle wszyscy młodo poczują :*

translate : i think it was a joke but i dont give a damn ^.-
16006bf99a4796f7c0ef951b34225986.gif
 
A ten reload to na hunty inq czy jak bo nie wiem czy isc do zduny czy do nuskeia questy robic ??
 
Ja się z niego nie nabijam bo sam z nim grałem i się nie srał wiedział że przejebie to i tak wychodził szacunek dla niego
 
szacunek ludzi thais ... pedały jebane -.- szacunek bo ktos traktuje gre jak gre ^^ no spoko

translate : morons , morons everywhere -.-
 
Back
Top