• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zew czy wew ip !

koliber66

New Member
Joined
Oct 28, 2008
Messages
196
Reaction score
0
Location
Black(Recife)
Hej panowie

Mam taka sprawe otóż wchodzę na stronę whatismyipadress i pokazuje ,że mam zewnętrzne IP
natomiast gdy wchodzę w wiersz polecenia i wpisuje ipconfig pokazuje mi ,że mam wewnętrzne IP bo sprawdzałem.
A i chciałbym dodać ,że mam router jest jakaś szansa to ogarnąc bo nawet robiłem stronkę i znajomi jej nawet nie widzą czyli coś jest nie tak.Wydaje mi się ,że jest to wina routera ale nie jestem pewien bo kiedyś jak nie miałem routera to mi działało tylko ,że moje zew ip zaczynało sie na 80. coś tam a teraz mam 195 i tez niby jest zew

z góry dzięki za pomoc
 
Last edited:
Od 2008 roku na otland, serio? :D

Musisz przekierowac porty w routerze na twoj komputer.
 
tak od 2oo8 :D Ty też widzę
okej dzięki tak myślałem tylko ,że teraz jak podpinam kabel z internetem bezpośrednio do kompa to jest dobrze mogę zakładać server lecz gdy przepinam pod router to ni hu hu czyli trzeba te porty przekierowac tak?
 
@koliber66
Dokladnie, trzeba przekierowac porty.
Pamietaj tylko zeby przekierowac troche wiecej, a nie tylko 7171 i 7172 :D Oczywiscie przekieruj tylko te niezbedne!
 
Back
Top